Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42760 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát fatyom! elöször nem tölt be a játék tehát bö két percel késöb érek be .Állok az a pontal szemben az egész banda elment b+c-re.Jön 2 10-es csatahajo 1 Nc meg egy Zao tehát futok és összehozom ezt







és én vagyok a noob és van pofájuk lehuzni
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42781 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez az! A karmám elérte a 0-át! B) Köszönhetően a egy Bogue-val játszónak, aki szerint az egyetlen vadász századommal kellett volna mindenkit egy Langley Zuiho párostól. Örültem, hogy a saját gépeimet tudtam védeni egy darabig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42785 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gyanus volt a reggeli 11 gyozelem zsinorban, de mar utolert a szoporoller. :lol:

Ez a team mennyire agyhalottakbol allt szerintetek? Egy budos mukkot nem szolt senki, mintha botokkal lettem volna egyutt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42787 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na vegre engedte ot is leduplazni a szemetlada WG. :D





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42788 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amúgy nagyon érdekesek mostanában a napok. Tegnap 7 győzelemre jött egy vereség. Ettől függetlenül a csaták nagyrésze elég gyors volt, kevés sebzéssel, pontgyőzelemmel, ami szerintem normál csatánál nagyon rossz. Az elmúlt két hétben napokig alig lehetett nyerni. Yamato-val 140k-s áltaggal 5 csatából egyet sem nyertem. Egyszerűen nehéz mostanában játszani. Túl sok a rossz kör, és nagyon nehéz jót menni. Ha pedig kimagaslót mész, az általában vereség is. Nekem is sajnos nagyon sok olyan köröm van, ahol alig sebzek, ami tőlem szokatlan. Két dolog miatt van ez. Vagy amiatt, mert 4 perc alatt vége az enemy team-nek, és nem volt idő sebezni, vagy te vagy a rossz oldalon, és hamar meghalsz, mert nincs mögötted csapat. Kutuzovval rengeteget megyek és szenvedek vele. Átlagos kör olyan 80 ezer körül van. De ott van mellette a sok 30 ezres kör, és a kb. kétnaponta egyszer megtörténő 120-160 ezres. Így pedig nehéz... Persze ha a 30 ezresből van több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42789 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nálam mostanában a Nelson -os csaták élvezhetőek, még akkor is ha bukók.
Egész kellemes beszélgetések szoktak kerekedni a hajóról.
A többi hajóval valóban nem túl érdekes, tiertől függetlenül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.