Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42897 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem számomra ennyi volt ez a játék
Amagival tier 10-be rak és ha ez nem lenne elég, egy Yamato szemből két sortűzzel elintéz. Ezek után már csak undorodni tudok a játéktól


Csudálom, hogy nem csapott ki egy sortűzzel! Én kérek elnézést a wargaminges fiúk és lyányok helyett is azért, hogy nem lehetsz folyvást egyedül nagycsoportos a homokozooban... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42898 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

killer_1997 írta: Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem számomra ennyi volt ez a játék
Amagival tier 10-be rak és ha ez nem lenne elég, egy Yamato szemből két sortűzzel elintéz. Ezek után már csak undorodni tudok a játéktól


Csudálom, hogy nem csapott ki egy sortűzzel! Én kérek elnézést a wargaminges fiúk és lyányok helyett is azért, hogy nem lehetsz folyvást egyedül nagycsoportos a homokozooban... :whistle:



Nem is ez a baj. De ez hogy stock hajóval bottom tier ráadásul ilyenkor érdekes módon nyertes csata, na ez az ami felhúz. 7000 körül tudtam sebezni. ennél szánalmasabb köröm még az egész játék alatt nem volt. Nem azért mondom de így a szorzó miatt rengeteg xpt buktam. Már eleve bottom tierben egy alap hajóval. Nem mintha időnként nem tudnék így is alakítani. Ráadásul nem értem csúcsidőben miért kell bottom tierbe. raknia
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja killer_1997 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42900 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta:

Szete58 írta:

killer_1997 írta: Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem számomra ennyi volt ez a játék
Amagival tier 10-be rak és ha ez nem lenne elég, egy Yamato szemből két sortűzzel elintéz. Ezek után már csak undorodni tudok a játéktól


Csudálom, hogy nem csapott ki egy sortűzzel! Én kérek elnézést a wargaminges fiúk és lyányok helyett is azért, hogy nem lehetsz folyvást egyedül nagycsoportos a homokozooban... :whistle:



Nem is ez a baj. De ez hogy stock hajóval bottom tier ráadásul ilyenkor érdekes módon nyertes csata, na ez az ami felhúz. 7000 körül tudtam sebezni. ennél szánalmasabb köröm még az egész játék alatt nem volt. Nem azért mondom de így a szorzó miatt rengeteg xpt buktam. Már eleve bottom tierben egy alap hajóval. Nem mintha időnként nem tudnék így is alakítani. Ráadásul nem értem csúcsidőben miért kell bottom tierbe. raknia

Sebeztem már én Yamatoval 2000-et is!!! :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42901 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sebaj. Érdes voltam, bocsánatot kérek! Az előbb Izumó-kört mentem, az első hajónk, akit megláttam, egy Hood volt, odaát az első, akit megláttam, egy Fletcher... nos, a Hood kapitánya hogy érezhette vajon magát...
Az ilyen miatt ne húzd fel Magad, kérlek... ha profin akarsz dühöngeni, beajánllak szívesen továbbképzésre a Csabihoz... Csabi, hallod? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42902 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

James Onedin írta:

killer_1997 írta:

Szete58 írta:

killer_1997 írta: Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem számomra ennyi volt ez a játék
Amagival tier 10-be rak és ha ez nem lenne elég, egy Yamato szemből két sortűzzel elintéz. Ezek után már csak undorodni tudok a játéktól


Csudálom, hogy nem csapott ki egy sortűzzel! Én kérek elnézést a wargaminges fiúk és lyányok helyett is azért, hogy nem lehetsz folyvást egyedül nagycsoportos a homokozooban... :whistle:



Nem is ez a baj. De ez hogy stock hajóval bottom tier ráadásul ilyenkor érdekes módon nyertes csata, na ez az ami felhúz. 7000 körül tudtam sebezni. ennél szánalmasabb köröm még az egész játék alatt nem volt. Nem azért mondom de így a szorzó miatt rengeteg xpt buktam. Már eleve bottom tierben egy alap hajóval. Nem mintha időnként nem tudnék így is alakítani. Ráadásul nem értem csúcsidőben miért kell bottom tierbe. raknia

Sebeztem már én Yamatoval 2000-et is!!! :) :)


Az nem valami kellemes. Na mindegy, talán adok a játéknak még egy esélyt. Bár az utóbbi időben nem ez az egyetlen ilyen húzása. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42903 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Nem is ez a baj. De ez hogy stock hajóval bottom tier ráadásul ilyenkor érdekes módon nyertes csata, na ez az ami felhúz. 7000 körül tudtam sebezni. ennél szánalmasabb köröm még az egész játék alatt nem volt. Nem azért mondom de így a szorzó miatt rengeteg xpt buktam. Már eleve bottom tierben egy alap hajóval. Nem mintha időnként nem tudnék így is alakítani. Ráadásul nem értem csúcsidőben miért kell bottom tierbe. raknia


Szokj hozza hogy ilyen is van. En az elmult 1 honapban egyszer szoroztam le a hajomat "normalis" xp-vel. A tobbi mind olyan, hogy kilonek az elejen (devastating strike vagy detonation) teljesitmenyem volt mar szo szerint 0 es ezt leszorzoztam 100-200X. De totalisan le sajnalom en azt a szorzot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.