Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42904 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

killer_1997 írta: Nem is ez a baj. De ez hogy stock hajóval bottom tier ráadásul ilyenkor érdekes módon nyertes csata, na ez az ami felhúz. 7000 körül tudtam sebezni. ennél szánalmasabb köröm még az egész játék alatt nem volt. Nem azért mondom de így a szorzó miatt rengeteg xpt buktam. Már eleve bottom tierben egy alap hajóval. Nem mintha időnként nem tudnék így is alakítani. Ráadásul nem értem csúcsidőben miért kell bottom tierbe. raknia


Szokj hozza hogy ilyen is van. En az elmult 1 honapban egyszer szoroztam le a hajomat "normalis" xp-vel. A tobbi mind olyan, hogy kilonek az elejen (devastating strike vagy detonation) teljesitmenyem volt mar szo szerint 0 es ezt leszorzoztam 100-200X. De totalisan le sajnalom en azt a szorzot.


Az lehet de most 200% volt. Annak aki prémium nélkül játszik (min akár én is) ez az időszak jelenti a magasabb tierű hajók elérésének az elérhető közelségbe kerülését. Úgyhogy mondhatni volt egy felesleges köröm. Ráadásul a játék az utóbbi időben mintha ellenem lenne. Pl valamelyik nap egy más után két csatában is detonation a csata elején.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42906 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha az Amagin dühöngsz... abba ne hagyd nekem a játékot... előre várom, miket írsz majd, ha az Izumót kommandírozod... ;) :) :cheer: :lol: :silly:

P. S.: a detonation ellen tegyél föl zászlót!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42907 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megfogadom a tanácsot :) Amúgy az Amagi szerintem nem rossz hajó, de így stock állapotban max tier 9-ig használható szerintem. Kifullozva persze lehet hogy tier 10-ben is lehet értelmeset menni. De azt továbbra is fenntartom, hogy az a szemböl három citadella még egy Yamatótól is túlzás volt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42908 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mint mondtam hiába erölködök







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42914 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem hiszem hogy vigasztal ;) de fullos NC-vel is kaptam a Yamato-tól hasonlót :sick: az első salvo vitte a HP 80%-át a másodikból "csak"2 lövés talált be :blink: annyi is elég volt :whistle: Még is csak egy tierX-es hajó abból is a legnagyobb kaliberü lövegekel :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42942 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A mai nap termése. Nem tudom mivel érdemeltem ki a szopóágat, de én ezzel leírtam ezt a "nagyszerű játékot" Felül az a győzelem is olyan, hogy a hajóval a legrosszabb köröm. Tegye a WG ezt az online játékok szemetét ahova akarja. nálam innentől a sorsára vár.
By: egy boldog ex-wows játékos. :cheer: :cheer: :cheer:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.