Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja #47390 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
egyetértés.. vicc, amikor 8-10 rombi tekereg a vízen, mint a mérgezettegér. Vagy 2 perc alatt lenullázák egymást, vége lesz úgy a csatának, hogy alig tudsz lőni valamit. és/vagy lépni se lehet a torpedók miatt. 0 spot, mikor összevissza füstöl az összes. Borzalom..
Személyes vélemény, de egyszerűen annyira kilóg az az ág a többitől, hogy sokszor ellehetetleníti a normális hajókázást. És természetesen a bb-k szopnak miattuk a legnagyobbat - de persze kell még néhány rombi ág, mert a wg szerint még mindig nincsenek eléggé megszopatva (troll-off)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47393 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egész idáig a sok BB miatt volt a sírás, most meg jön sok romboló és azért kezdődik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47394 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Egész idáig a sok BB miatt volt a sírás, most meg jön sok romboló és azért kezdődik?


Ha mindenki arra és úgy használná a hajóját amire való nem lenne sírás.. utópia.. :D
A BBket is buffolták a sírás miatt. Már szinte csak nyomokban létezik a kő-papír-olló..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47396 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Egész idáig a sok BB miatt volt a sírás, most meg jön sok romboló és azért kezdődik?


El lehet gondolkozni melyik jobb helyzet - van 10 csatahajó egy csatában, vagy 10 romboló. szerintem leírtam, mi bajom a túl sok rombolóval, nem ismétlem magam. Mellesleg több mint egy éve játszom a játékkal, azóta csak nerfelték a bb-ket...

Természetesen, ha csak engem zavar (ja nem..) akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47399 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értek egyet :lol: , egyre több a radaros, szonáros hajó, igy egyre kevesebb torpedót lehet bevinni a hajókba. S a sok DD meg spotol, neked a BBsnek, a cirkálóknak, ugyanakkor ellehetetlenitik a többi DD életét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47400 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jobb lenne, ha nem lenne? Ha nem dd vagy, kb az egyetlen fegyvered ellenük. Az egyetlen értékelhető nehezítés, amit mostanában behoztak, az, hogy a repülők is tudják spotolni a torpedókat.
De igazad van, tényleg úgy a legjobb, amikor láthatatlanul nyargalásznak keresztbe-kasba, és büntetlenül agyontorpedózhatnak mindenkit (jellemző kistierben)
De az is érdekes kérdés, amikor mondjuk egy csatába beválogatnak oldalanként 2-3 shimakazét.. aztán mikor elkezdik eregetni a torpedókat, melyik radar-szonár az, amivel esélyed van mondjuk bb-vel kikerülni őket? :D (persze, elmehetsz a pálya szélére előlük - de akkor megint csak előkerül a kérdés, ellehetetlenítik-e a játékot)

Ennek ellenére nyilván elfogadom, ha nem értesz egyet, csak leírtam, sztem mi a helyzet, és továbbra se változott a véleményem :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.