Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja #47433 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akárhányszor találkozom vele, nindig megszivat. :silly: :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47437 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta:

Get200 írta:
Shimával egyszer sikerült egy indításból két BBt full Hpról kiszednem. Egymás után mentek szép egyenesen miközben mellettük foglaltam a bázist.. nyilván a shima az OP és nem a két BB volt a hülye..


Ez mikor volt, 2 éve? :)


Augusztus, szeptember környéke.. a 12kmesel de ez már ritka. Annó a 20km torpedó elég beteg volt, lőttem ki CVt, hogy egesz jatek alatt nem is volt szpotolva :D a legjobban viszont a 8kmes tetszett csak az mostanság elég necces.. néha még felteszem kicsit állatkodni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47438 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Huh, hát alig sarkítod a dolgokat.. Az, hogy mit publikál a wg, meg hogy mit tapasztalsz a csatában kb ég és föld. Szerintem nem újdonság senkinek, hogy egy mezei játékos bb-vel elvétve lő marhanagysebzést, sokkal jellemzőbb a túl nagy szórás + az overpen, stb. Sok csatában azt látni, hogy sokkal többet érnek egy cirkáló ágyúi. Szóval azt, hogy "mit sírtak ki maguknak" és hogy abból mit kaptak, eléggé fenntartásokkal illik kezelni.

De nyilván azt állítottam, hogy ha kitorpedózol két hülye bb-st, akkor a shima az op. :whistle:
Ja meg remélem ezután az jön, hogy a pl cv-nek nem a bb a legkönnyebb célpont, ja meg torpedózni se azokat a legkönnyebb, ugye? XD Hagyjuk már...

Egyébként azt meg egy szóval se említettem, hogy dd-vel olyan könnyű lenne játszani.


Bocs de elég demagóg, hogy a WG tehet mindenről. A "mit kaptak" rész benne van a játékban, mit nem hiszel el? A mezei játékos nem veszi a fáradságot, hogy utánanézzen dolgoknak vagy egyáltalan a fejlődés útjára lépjen. Ugye ha kilövök valamit akkor istenkirálycsászár vagyok, ha kilőnek akkor tuti csaltak..
Azért tűnik többnek, mert gyorsabban lő és kevésbé érzékeny a célzásra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47439 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Get200 írta: Ugye ha kilövök valamit akkor istenkirálycsászár vagyok, ha kilőnek akkor tuti csaltak..


A hsz-ed eleje megint sarkítás, azt meg nem fogom bizonygatni hogy kinőttem-e ebből a korból, de aki eleget játszik, annak agysebészdiploma nélkül is feltűnik néhány dolog. Amúgy meg nincs komoly bajom a játékkal, nem abból áll, hogy itt tombolok (csak nagynéha B) )
Asszem kicsit elbeszélünk egymás mellett, úgyhogy részemről lezártam a témát. Béke
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Get200

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47489 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elmehetne a sunyiba a wg. akármit csinálok nem enged nyerni .Inkább kikapcs :sick:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47491 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: Elmehetne a sunyiba a wg. akármit csinálok nem enged nyerni .Inkább kikapcs :sick:


Cruiserrel ma nagyon rossz köröket mész. Ha én ilyen sort fogok ki, akkor hagyom azokat a hajókat, amelyekkel szopat a WG, vagy hívok 1-2 szakasztársat. A szopóágat valahogy így próbálom meg orvosolni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.