Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47402 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindenképp értékelem h elfogadod h más a véleményem :P .
De szerintem a DDk igy egymást ölik főleg, először legalábbis. Ha csak 2-2 DD lenne csatánként azok zavarás nélkül torpedózhatnák a csatahajókat... A 15-20 kmról elengedett torpedók meg nem sok vizet zavarnak, szerintem...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47405 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tényleg sok az 5 dd oldalanként,de szerintem elsősorban a dd-nek szívás...sokkal nehezebb foglalni,főleg úgy ha nem kap támogatást,az ellen dd-i meg esetleg igen.És akkor már nem is dd nem teszi a dolgát,hanem a cirkáló,meg a csatahajó.Utána már lehet anyázni amikor a saját rombolók elfogytak,az ellenségé meg szabadon garázdálkodhat.Mindenki mondja,hogy könnyű rombolóval játszani...persze ,lehet menni foglalni,radar,cv,meg 5 ellen romboló mellett(ha nem foglalsz noob vagy,ha foglalsz,és kiszednek noob vagy :) )...ha azt túléli az ember utána jutalomjáték láthatatlanul torpedózgatni...csak addig életben is kell maradni:)Még mielőtt vád érne játszok mindennel,nem elfogultságból írom,amit írok,én ileneket tapasztalok...
Pár napja (asszem tears of desert a pálya neve) Moskvával C kör elé dobott 3 csatahajóval,2 dd volt oldalanként...közelebb sunnyogtam egy sziget mögé,kiderült a két rombi nem ide jön az ellentől..elindultam foglalni, egyik bb nyomja a gombot,hogy támogassanak.Ellentől jön egy Hindenburg,szarrá lőjük egymást, elmenekül 120 hpval,engem meg kiszed vmi lucky csatahajó 800kmről.....hogy hol volt a 3 bb?Ahogy megjelent a Hindi mindhárman sziget mögé....miután kilőttek indultak meg foglalni....Ha jöttek volna velem befoglalunk,nem ússza meg a Hindi,meg életeben maradok....amúgy csúnyán elbuktuk a csatát...
Mostanában tier 10-ben jobban szeretek menni Yamatoval,meg Montanával,mint Gearinggel,vagy Moskvával ezek vannak :) )
A sok bb is rossz ,akkor is ha alig van dd,mert akkor is félti mindenki a seggét,nincs foglalás,nyomás az ellenre,csak "sznájperkedés"..az is megöli a játékot..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47406 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

sgt_dog írta: Mindenki mondja,hogy könnyű rombolóval játszani...persze ,lehet menni foglalni,radar,cv,meg 5 ellen romboló mellett(ha nem foglalsz noob vagy,ha foglalsz,és kiszednek noob vagy :)


Szerintem, a legnehezebben játszható hajóosztály a dd (mondom ez úgy, hogy cv-vel nem játszok egyáltalán, így fingom sincs róluk) :) . Nagyon nagyok az elvárások vele kapcsolatban (bázis foglalás, védés, spotolás stb.). Fel is nézek azokra a játékosokra, akik profin nyomják dd-vel. Le a kalappal előttük.
Sajnos, én sült hal vagyok hozzájuk, de a becsületemre legyen mondva, igyekszem képezni magam és egyre jobbá válni. Szvsz, a legkönnyebben játszható hajóosztály a ca. Legalábbis, nekem ezek állnak leginkább kézre.

Az viszont biztos, hogy egy ideig lesz bőven dd a játékban, mert boldog, boldogtalan húzza az ázsiai dd-ket. Aztán majd csak elfogynak. Ugyanaz a helyzet, mint amikor a wg a wotba behozta a svéd td ágat. Akkor annyian voltak, mint égen a csillag. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47417 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő
BB nerf? Teljes AP pen a rombolókon, még HE-re sem kell váltani. Az amcsiknál lejebbrqkták a citadellákat, a németeknék szinte nincs is, Yamato az Yamato, az angol BBk kiszpotolják az összes hajót és HE-vel rommálő a maradék HPt meg elégetik.. mennyi nerf.. ha igazak a pletykák a francia BBk 40-el fognak repeszteni.. a CVket tönkrevágták + bugos a kezelőfelületük.. a rombolók ellen meg ott a radar és a szonár, nerfelték a füstöt is.. jah az oroszok 35mp az amcsik 55 mp-ig világítják meg a DDket, modullal. És a RPF-ről se feledkezzünk meg..
A BB tojik az összes osztályra, mert kisírta a sok szerencsétlen akik a pálya szélén hajókázik egyenes vonalban..
Mellesleg a repülők a kezdetek óta szpotolják a torpedókat, nem csak mostanában kezdték el..

Shimával egyszer sikerült egy indításból két BBt full Hpról kiszednem. Egymás után mentek szép egyenesen miközben mellettük foglaltam a bázist.. nyilván a shima az OP és nem a két BB volt a hülye..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47418 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

Get200 írta:
Shimával egyszer sikerült egy indításból két BBt full Hpról kiszednem. Egymás után mentek szép egyenesen miközben mellettük foglaltam a bázist.. nyilván a shima az OP és nem a két BB volt a hülye..


Ez mikor volt, 2 éve? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47419 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Huh, hát alig sarkítod a dolgokat.. Az, hogy mit publikál a wg, meg hogy mit tapasztalsz a csatában kb ég és föld. Szerintem nem újdonság senkinek, hogy egy mezei játékos bb-vel elvétve lő marhanagysebzést, sokkal jellemzőbb a túl nagy szórás + az overpen, stb. Sok csatában azt látni, hogy sokkal többet érnek egy cirkáló ágyúi. Szóval azt, hogy "mit sírtak ki maguknak" és hogy abból mit kaptak, eléggé fenntartásokkal illik kezelni.

De nyilván azt állítottam, hogy ha kitorpedózol két hülye bb-st, akkor a shima az op. :whistle:
Ja meg remélem ezután az jön, hogy a pl cv-nek nem a bb a legkönnyebb célpont, ja meg torpedózni se azokat a legkönnyebb, ugye? XD Hagyjuk már...

Egyébként azt meg egy szóval se említettem, hogy dd-vel olyan könnyű lenne játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.