Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51096 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51097 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

Már ne haragudj, de amivel baj van az a célzásod. Ha azt veszed észre, hogy távolról a hajók oldaláról pattognak a lövedékek, akkor feljebb kell célozni a fedélzet és a vízvonal közé, hogy a legtöbb lövedék a fedélzetet érje.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51098 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van egy murva régi ágyús játék, tudom ajánlani, hogy értsd mi a gond. Sajna mobilon nem látható.
A távolság, szél sebessége adott, ehhez kellett belőni a lövés erejét és a szöget.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51106 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

18 km-ről biztos h nem, még téged sem...

Rallyefan81 írta: Van egy murva régi ágyús játék, tudom ajánlani, hogy értsd mi a gond. Sajna mobilon nem látható.
A távolság, szél sebessége adott, ehhez kellett belőni a lövés erejét és a szöget.

Vagy a Worms, ott is számolni kell a szél erejével.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51108 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta:

Tomc írta: Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

18 km-ről biztos h nem, még téged sem...

Rallyefan81 írta: Van egy murva régi ágyús játék, tudom ajánlani, hogy értsd mi a gond. Sajna mobilon nem látható.
A távolság, szél sebessége adott, ehhez kellett belőni a lövés erejét és a szöget.

Vagy a Worms, ott is számolni kell a szél erejével.


Jeeee! Amigás korszakom kedvenc játéka volt a Worms! :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51110 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Oldaláról lepattan: fogadd el, kész, ez van :D Mert mennyivel jobb, ha rálősz za illetőre, eltalálod, átüti a páncélt, és 0 sebzés, vagy eltalálod de csak kritikust lősz neki vagy csak kiírja, hogy 1-1 védést szereztél? (jó, ennél mi a jó isten van, hogy a találatot se jelzi, mert van hogy talál, 0 sebzés és mellé rakja ki a védés zászlót, ezt elfogadom ,de csak magában? )

Csodás nap volt, kellett 5 győzelem az utolsó francia küldihez:



Cesare körök: utolsó előtti: confederation medál, 120k sebzés, t7-es mm (talán első nem volt t7-es), kövi: t7-es (de elsősorban t6-osok), 130k sebzésre high caliber, az votl a baj, hogy egyedül maradtam KGV-tel, KÖniggel és Bayernnel, Bayern meghalt, Königet lőttem, de KGV folyamat gyújtott ami ellen sokra nem mentem, ha egyszer nem gyújt fel miután eloltottam a tüzet, TALÁN meglett volna, König 7k hp-n, AP-val löttem az oldalát, KGV meg 20k hp alatt, 1 v 2 hp töltőm volt még.
Amúgy itt kicsit furcsálták, hogy Lyon miért lő HE-vel, én is azzal lőttem a 2 németet és a britet először, mert azért a németeknek jó a páncélja, a brit meg csak égjen szénné. Utána váltottam AP-ra, de Lyon meghalt. Valaki beírta, hogy ha újabb BB HE-vel lő, azt feljelenti :V








Utána Edingburgh meccs, kidobott, de visszaengedett (resetelt ugye így a jelentés ablak), az győzelem volt, cease győzelem (68k dmg csak ,bretagne és wyoming sok volt ellenem, 2 odlalról löttek, ilt kaiserünk afk volt ekkor, NY meg messziről löttem a t4-es amcsi bb-t, HE-vel), majd Lyon bukta, majd Lyon győzelem t8-9-esek ellen.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.445 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.