Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51214 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ők tudják h kit kell :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51215 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mc! Vedd meg a Roon-t :) B) :love: :love: Én még a vesztes csatát is élvezem :D Mint a fogócskában, lehet, hogy megérintenek, de hogy előtte felrúgok egy-két embert az tuti. :D


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51218 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ismerős a dolog :sick: Főleg ha olyanokkal rak össze aki a saját csapattársát lövi :angry: Mint a mélyen tisztelt spartanss1 nevezetű játékos aki engem lőtt az enemy helyet :blink: Még csak a közelében se voltam(cirka 14 km-re)és csak azt vettem észre hogy hátulról lőnek rám :S És ezzel a teljesítménnyel első lettem?



Mi a fenét csináltak a másik félen a többiek?
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51224 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Utolsó 3 csata tier9-ben: 9-1000,80-1000,20-1000 !! Mi a f..?kizárt ennyi hülye legyen mindíg csak a mi csapatunkban.ezért nem hiszem el,hogy nem lehet sehol reklamálni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51237 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
mindenütt ez van a mi klánunkban is mindenkinél,,szerintem szándékosan magyarok ellen írányul,,,ma csak 15 vesztes meccsem volt :S :S :S ebböl legalább 6 olyan volt hogy 90% -os volt már a nyerés de a Faxopó WG eldönti és nem nyerhetsz megforditja akár milyen béna is az ellen,,kár hogy nem rögzíttetem ma a csúcs az volt mikor elöttem jobbra 3 km -re az ellen torpedósáv kiengedési pont szabad,,erre hátam mögött balra jövö csapatársamba ment mind a 4 torpi,mintha vezérelték volna,,rózsa is lettem és természetesen vesztésbe ment a meccs,,de ez csak egy a sok hihetetlen faxságbol amit a WG megenged magának,,mai napig nem érkezett meg a megrendelésem pedig pénzt levonták,,de sorolhatnám itéletnapig a dolgokat ami velem és veletek sajnos megtörténik,,,HA ÉRTENÉK HOZZÁ CSINÁLNÁK EGY LAPOT ahol szavazatokat gyülytenék vagy valami tiltakozás féle és elküldeni nekik,bíztos sokan lennénk lehet több országbol is,,áhh mindegy nagy szar az egész,,ha 3-4 ezer meccsnél többed van direkt baxaxanak veled mert tudják hogy napiszinten ugyis nyomod,,akiknek meg kevés ill ritkán jönnek fel azoknak kedvez nehogy máshova menjenek,,ezt is hallotam már lehet van benne valami,,,szopjon le a WG geci,,tudom alpári vagyok,de már felháborító amit müvelnek..stb..stb..stb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51238 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hiába, na. Egy örök klasszikus :silly:

Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja SirHiggins által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, reveszlaci, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.