Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51112 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jja, véletlenül se a játékmechanikát, szabályokat és a fizikát fogadjuk el. De tényleg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51119 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Dühöngő
10 csata 0 győzelem. Lehet itt magyarázni,hogy noob vagyok meg így kéne úgy kéne,de ez egyszerűen nem életszerű és kész. Ezért hagytam abba a wot-ot is. Ugyan ennyire meglepő lenne 10 győzelem is 10 csatából,de olyan nyilván nem lesz. Aztán kipróbáltam mi történik ha afk maradok. Győzeleeem!!! Hurrá. Majd mentem egyet amiben odatettem magam,de az vereség lett. Inkább megyek f1-ezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #51123 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő







a Ghadját ma nem lehetett leszorzózni
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51137 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

HunZsolt írta: 10 csata 0 győzelem. Lehet itt magyarázni,hogy noob vagyok meg így kéne úgy kéne,de ez egyszerűen nem életszerű és kész. Ezért hagytam abba a wot-ot is. Ugyan ennyire meglepő lenne 10 győzelem is 10 csatából,de olyan nyilván nem lesz. Aztán kipróbáltam mi történik ha afk maradok. Győzeleeem!!! Hurrá. Majd mentem egyet amiben odatettem magam,de az vereség lett. Inkább megyek f1-ezni.


Nálam is volt már ilyen széria. Az továbbra is alap, hogy FOLYAMATOSAN én kapom a fos csapatokat, szemben meg pro játékosok vannak, gyakorlatilag minden kör erről szól sokszor napokig. Ha CV van nálunk, garantáltan nulla, szemben félisten. Ha nálunk van 5 DD, az az 5 hal meg először, szemben meg marad 3 a végére... A zárt béta óta nem volt nagyobb győzelmi szériám, de most 16-án megtörtént a csoda, ahogy már az örömködőbe is beraktam akkor: 13 győzelem ZSINÓRBAN!!!!!!!!!!! Soha előtte és természetesen azóta se többet és nem is hittem el, hogy ilyen létezik, de létezik...

Szóval Madách után szabadon: "...küzdj és bízva bízzál!" :D



(El is raktam a képet, hogy majd az unokáimnak tudjam mutogatni, hogy látjátok, igenis van ilyen egy wargaming játékban is... :lol: )
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Dewri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51158 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
4 csata 4 vereség, szóval rohadj meg wargaming a sok agyhalott,gyáva,csapatjátékot nem ismerő idiótákkal akik mind a 4 csatában csak az én csapatomban tudtak lenni. Kezdem osztani BigaC gondolatmenetét...
Nézze hülyének a wargaming a jó édes k.... anyját... :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51164 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
igazad van,,hát igen,,,tegnap véletlen sok idö után feltünöen jó volt a napi win zárásom,ma eddíg zsinórban 7 vereség,,ígazad van baxa meg a.... a WG...meg a térképen alul középen forgolódós nem támadós,,kempelös potyára várós faxopó geci nyomorék szájbabaszótt emberek,,minek élnek az ilyenek,ja és persze a végén ök akarják az észt osztani miért nem nyertünk,remélem az unokájuk is ilyen nyomorék lessz :evil: :evil: :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja reveszlaci által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99, sasa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.