Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 6 hónapja #45694 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Friss info az official forumrol:

"From October 19, 8:00 CEST (or when 0.6.12 comes live, depending on what comes later) until October 24, 08:00 CEST you can reset Commander Skills and dismount Upgrades from your ships for free! This should help you to properly prepare your ships for the upcoming ordeals."

(Ingyenes skill reset es upgrade cserek)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45699 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Friss info az official forumrol:

"From October 19, 8:00 CEST (or when 0.6.12 comes live, depending on what comes later) until October 24, 08:00 CEST you can reset Commander Skills and dismount Upgrades from your ships for free! This should help you to properly prepare your ships for the upcoming ordeals."

(Ingyenes skill reset es upgrade cserek)



Ezzel kezdődik a patch notes


MÁS: Musashi
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45701 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Added a separate control to enable or disable the display of the action range for the Hydroacoustic Search and Surveillance Radar on the Minimap. The display may be enabled in the Minimap settings."

ez jól hangzik, még sokszor futok bele, hogy túl hamar nyomom el őket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45714 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
A holnapi patchben azért elég komoly változások lesznek a füstből lövöldözőknek.

A füstös prém hajókért visszaadják a dublont, ha kéri az ember. Én mondjuk a Kutuzovot még akkor vettem, amikor ez a füstből lődözés nem volt akkora divat, szóval nem hiszem, hogy visszaadnám. Bár körülnézek, hogy lenne-e a dublonnak jobb helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45715 Írta: sinda_narmo
sinda_narmo válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: A holnapi patchben azért elég komoly változások lesznek a füstből lövöldözőknek.

A füstös prém hajókért visszaadják a dublont, ha kéri az ember. Én mondjuk a Kutuzovot még akkor vettem, amikor ez a füstből lődözés nem volt akkora divat, szóval nem hiszem, hogy visszaadnám. Bár körülnézek, hogy lenne-e a dublonnak jobb helye.


Hát nem tudom, véleményem szerint ha valaki ezért vissza adja a hajóját, akkor számomra minősíti is. Na nem mintha tudnák róla. :)

Ennyi erővel már abba hagytam volna a játékot, mert a brit hajók sokszor az őrületbe kergetnek. A cirkálók a füsttel, a csatahajóik meg a HE spam-mel. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45717 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

sinda_narmo írta: Hát nem tudom, véleményem szerint ha valaki ezért vissza adja a hajóját, akkor számomra minősíti is. Na nem mintha tudnák róla. :)


Azért ez még mindig jobb, mint a megyek vele 2-őt nem tetszik, eladom ingame creditért... kategória..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.