Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45726 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Spock72 írta: Ha bejegyzik a szabadalmat, talán kiderül hány cég fogja licencelni.
Mert ezután a zsinórban való vesztés, vagy prémiumfiók vásárlása után nyerés NEM is olyan furcsa!
www.origo.hu/techbazis/20171018-activisi...cio-szabadalaom.html

2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45727 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Spock72 írta: Ha bejegyzik a szabadalmat, talán kiderül hány cég fogja licencelni.
Mert ezután a zsinórban való vesztés, vagy prémiumfiók vásárlása után nyerés NEM is olyan furcsa!
www.origo.hu/techbazis/20171018-activisi...cio-szabadalaom.html

2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Én úgy hallottam csak éves prémtől jár a kedvezőbb MM. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45728 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Storm írta:

Spock72 írta: Ha bejegyzik a szabadalmat, talán kiderül hány cég fogja licencelni.
Mert ezután a zsinórban való vesztés, vagy prémiumfiók vásárlása után nyerés NEM is olyan furcsa!
www.origo.hu/techbazis/20171018-activisi...cio-szabadalaom.html

2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Én úgy hallottam csak éves prémtől jár a kedvezőbb MM. :lol:

Na, akkor gyorsan veszek még kétszer ennyit :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45729 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Spock72 írta: Ha bejegyzik a szabadalmat, talán kiderül hány cég fogja licencelni.
Mert ezután a zsinórban való vesztés, vagy prémiumfiók vásárlása után nyerés NEM is olyan furcsa!
www.origo.hu/techbazis/20171018-activisi...cio-szabadalaom.html

2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Ha tudod, miért kérdezed? :P :lol: :silly: akkor én a Katori + 30 napommal mi vagyok? Tissszta Isaura TV..... :whistle: Leonsziónak nagyobb a... haja, mert eladott két rabszolgát... :lol:

Mondjuk ezt nem tudom hogy fogják szabadalmaztatni.... Még ebben az anyagias világban is kicsit nehéz megmagyarázni ennek a létjogosultságát/jogszerűségét. Szóval max titokban csinálhatnak ilyet.....
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 6 hónapja #45730 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Kutuzov szerintem nem nagyon fogja megérezni ezt a változást, mert ugye nem 5-7 km-ről lövöldöznek vele (ugye?), egyik ismerősöm a Fiji és az angol ág miatt aggódik inkább.


A lőtávolsága miatt alkalmas a messziről puffogtatásra, de nem bírom a hátsó sorokban punnyadást, és inkább előre megyek vele, próbálom támogatni a rombolóinkat (jó-jó, tudom hogy nem igazán erre a feladatra készült, de a legtöbbször senki nem akar előre menni, segíteni őket a cap-eknél) Mivel általában a frontvonalra sodródok vele, gyakran kerülnek veszélyes közelségbe az ellenfél BB-i. Olyankor tök jó volt a füst, közben meg a permanens gyújtogatás.

Amúgy is zömmel T10-es környezetbe dob vele (lehetőleg egy rakás DM meg Moskva közé) de így még nehezebb lesz vele érvényesülni.

Azt viszont nem állítom hogy bánom a módosítást. Nem árt néha kicsit felkavarni az állóvizet...mondom ezt annak ellenére, hogy nem igazán könnyíti meg majd az életem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45755 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Spock72 írta: Ha bejegyzik a szabadalmat, talán kiderül hány cég fogja licencelni.
Mert ezután a zsinórban való vesztés, vagy prémiumfiók vásárlása után nyerés NEM is olyan furcsa!
www.origo.hu/techbazis/20171018-activisi...cio-szabadalaom.html

2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Jó sok időd lehet tolni a játékkal. Én kaptam superkonténerből 7 nap prémet, és aktívan kb összesen 10 órát tudtam pörgetni, elosztva egy hétre...Ez a 168 órának az 5,9 százaléka... És hát ugye nem az ingame eltöltött idővel múlik.

Na én ezért nem veszek már prémet, maradok a hajóknál, azokból meg semmi olyan nem jön, ami tetszene, esetleg a Musashi, azt meg béna 9 esbe rakják... Pfujj, ráadásul minden CV rá fog rögtön vadászni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.321 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.