Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 10 hónapja #64135 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megnéztem.

Számomra ez a videó inkább azt mutatja meg, mennyire nem random ez a játék.

Sokkal inkább acount függő.

Amelyik közel ül a tűzhöz, annak mindegy, még vakon is talál. Amelyik meg nem, hát az bizony megfeszülhet, a belét kidolgozhatja, akkor sem ér el találatot.

Épp ezért nem szeretek már csatahajókkal játszani. Számtalan videó Celeb mutogatja, mit és hogyan. Az én hajóm lövedékei is oda mennek, csak épp mögé, meg elé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64138 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok! Az OFFC egyik legrangosabb magyar klán egyik tagja Wasek szokott majdnem minden nap streamelni és keddenként oktatás jelleggel átbeszélnek pár dolgot (kapitány skill, modulok, páncélzat, célzás és jövő héten a helyezkedés lesz a téma). Akit érdekel, esetleg gyengébb játékos és fejlődni szeretne, új játékos és pár dologgal még nincs tisztában annak tudom ajánlani ezeket a videókat. Ha van kedvetek nézzetek bele ;) szép napot :)

www.youtube.com/user/wwasek81/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64144 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó hangja lett az ágyúinak. Csak kár, hogy kevés van belőlük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64145 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az a helyzet, hogy visszaraktam a játékot, mert hiányzott a hajókázás, a klán és mindig kedvet kapok hozzá mikor a Wasek stream-ét nézem :D

Ezt a balansz dolgot viszont nem akartam annyiban hagyni, ezért írtam a wows supportnak és elmondtam a problémám. Kérdeztem, hogy miért van az, hogy amint megközelítem vagy épphogy csak elérem az 55%-os win rat-et akkor jön sorozatban olyan bukó csaták aminél 600 alatti xp-je van az egész csapatnak. Miért nem lehet ezzel valamit kezdeni, hogy ne mossák fel a padlót a játékosok egymással?

Megírtam nekik, hogy a véleményem szerint PR (personal rate) alapján kellene besorolni a játékosokat a MM-nek, szerintem sokkal igazságosabb lenne és nem lennének ekkora különbségek. Meg lehetne határozni egy kezdő számot és legalább egy hét erejéig kipróbálni hogyan válik be. Lehet, hogy nagyon rossz de lehet, hogy javít rajta. Nem tudjuk mennyit változtatna rajta de egy próbát megérne, mert a jelenlegi helyzet a legrosszabb ezekkel az eredményekkel és a 7-8 perces csatákkal. Csak a win rate-et nézni nem érdemes, mert minden hülye benne tud lenni a jó csapatban lásd a mostani felállásokat. Tudom, hogy macerásnak hangzik és nem értek hozzá, hogy ez mekkora meló lenne beállítani, ezért javasoltam egy másik opciót, hogy legalább egy adott csataszámnak kéne meglenni ahhoz, hogy valaki magasabb tierbe tudjon lépni. (A prém hajósok mehetnek egyből de aki eddig ész nélkül fizetett mindenért az később is így lesz és nem tudjuk kikerülni a prémium köcsögöket.)

Erre kaptam választ: köszönik, hogy írtam nekik :D :woohoo: nagyon sajnálják, hogy bukó sorozatom van és sok kitartást kívánnak (apjuk faszát, persze) :D és igen, ez egy olyan dolog ami velük is megesik.
Ezt a balansz és a csaták kiegyensúlyozottságos dolgot sokan mondják nekik de az a helyzet, hogy a jelenlegi játékosmennyiséggel vannak időszakok amikor megnő a MM idő és ezt a WG mindenképpen el akarja kerülni. Ezek a beállítások és sorolások több időt vesznek igénybe, és csaták előtt több időt kell várni amit a WG biztos, hogy nem fog így meglépni. Ha lenne bármi egyéb ötletem írjam meg nekik nyugodtan.

Válaszoltam, hogy tier 8 alatt megértem, kevesebben játszanak tier 5 alatt de a játékosok zöme szerintem 8-tól megy. Megértem a várakozásos dolgot én el tudnám fogadni a csatáknál 1-1,5 perces várakozást ha igazságosan rak be. Azt a kb egy percet amit ott várunk annak a csatában a rendes felállásnak köszönhetően szerintem 5-6 perccel több lenne vagy kijátszanánk a 20 percet is. A jó csaták ilyenek voltak, nem érdemes spórolni fél-1 percet az elején, hogy 7-8 perces alázó csaták legyenek.

Írták, hogy köszönik és megfontolják a dolgot majd lezárták a kommunikációt :D engem most már nem érdekel a stat, az a helyzet, hogy nem tudok mit kezdeni vele, mindegy milyen köröket megyek, ha rollerezés van akkor nem számít az eredményem. Nem érdekel már ez az egész és csak a móka miatt hajókázom innentől, ha meg kicsit is felcsesz a játék akkor arra a napra annyi is volt. Amíg nem veszem komolyan a játékot, addig szórakoztató tud lenni :) Innentől már nincsenek elvárásaim a játék felé ha ennyire nem érdekli őket sem...(tegnapi stream-ben mondták, hogy jövő héttől megint tesztelik a Slava-t. Aki nem tudná, a Slava olyan mint a kremlin csak erősebb, teszterek mondták, hogy ezt ne tegyék be a játékba annyira op és egy ideig le is vették de ezek szerint meggondolták magukat és majd beteszik. Amikor ezt megmondták, felrobbant a chat és a nézők/játékosok könyörögtek, hogy légyszi ezt ne csinálják, hagyják az op ruszki hajókat és a a balnszon javítsanak, csak a slavat ne... ezen nevettek egy jót és azt mondták ,hogy nyugi, jó lesz az :D innentől meg nincs miről beszélni :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64152 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Dühöngő
akkor amikor folyamatosan nyertél mit írtál nekik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64154 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Toweliee írta: akkor amikor folyamatosan nyertél mit írtál nekik?


Folyamatos nyerés nem volt soha, voltak jó csaták ahol a játékom számított és nem 6 perc alatt picsáztak el minket. Nekem nem a vereségekkel van a bajom, nekem az egy héten át tartó gusztustalan vereségekkel van bajom ahol mindenkinek 600 alatti xp-je van és esély sincs a győzelemre, mert a csaták annyira kiegyensúlyozatlanok. Nem tudom, hogy ezen mit nem lehet érteni. Ha szerintetek rendben van az ami most van, elfogadom, de vannak akik nem azért játsszák a játékot, hogy szopjanak vele és élvezik, hogy minden csatában elkenik a száját. Azért írtam nekik, mert nem tartom normálisnak az ilyen szélsőséges eredményeket és tudom, hogy tudnának ellene tenni. Hiába én már csak olyan vagyok aki mindig jobbat szeretne és tenne is érte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.