Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 10 hónapja #64086 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor kezdődjék a teszt. Már ha ki győzőm várni a soromat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Volturius
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64090 Írta: Volturius
Volturius válaszolt a következő témában: Dühöngő
Leendő francia repülőgép-hordozókról egy kis történelem.

www.haborumuveszete.hu/minden-ami-uszik/...rdozo-francia-dizajn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64108 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én meg csak nézek ki a fejemből, mikor csatahajóznék, hogy nem megy, nem találok el semmit vele.

Ja kérem, ha az ellenfél ilyen eszközökkel operál, akkor nehéz is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64109 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyet most látok először is és te jó ég mi a szar ez :D Andurin77, aki egy ekkora megúszós, gyáva szar és mindamellett ekkora balfasz is, hogy ilyen módot kell használnia, annak javasolnám a co-op módot vagy engedje el ez a warships játékot :D Már említettem párszor, hogy ehhez a játékhoz nem kell nagy ész de ezek szerint van olyan szint, amikor már nem való mindenkinek, mert a wows meghaladja a képességeit :D szánalmas...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64110 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Wows hivatalos fórumán találkoztam vele. A MOD-s bejegyzés hozzászólásaiban.

Amúgy érdekes a WG hozzáállása ehez a témához.

Csak a hivatalos helyről javasolják a MOD-k telepítését és használatát.

Amúgy meg mikor néha fellángol ez az Aim mizéria, akkor rászoktam nézni a dologra és nekem úgy tűnik, hogy orosz nyelvterületről vannak üzemeltetve és bizony bérelni lehet a csomagokat.
És bizony hosszú évek óta működő "cégek" ezek.

Újabb bevételi forrás a WG-nek? Mert nagyon nem tapasztaltam, hogy orosz szervereken tömeges csaló irtások lettek volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64111 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Vannak módok amik hasznosak és szerintem teljesen legitim mint például az aslain mód. Az, hogy mutatja a célzott hajó mekkora szögben áll neked furcsa, nekem ezek már érzésre mennek de ami mutatja hány mp van még hátra míg leesik a spot vagy a hajók hp csíkja az okés. Vannak más, poénos módok mint ez a hentai vagy japó kislányos ami nekem poén kb fél óráig de utána már furcsa vagy zavaró de kinek mi ugye :D szerintem aranyos :D viszont ez, hogy konkrétan megmutatja mikor és hova csapódik be a lövedék szórással, értelmi fogyatékosoknak vagy gyökereknek találták ki. Ennyi erővel lehetne olyan mód is ami eza alapján autópilótán elkanyarodik a lövés elől mint mikor szigetet fognál :D. nem igazán zavar, akinek ilyen módra szüksége van attól nem tartok a játékban :D az, hogy ezért még vizet is, hát mert egy ilyen játékban egy ilyen dologért is kell fizetni már ugye? :D az meg is érdemli.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.