Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64155 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aranyosak :lol: :lol: :lol:
De mégis mit vártál h mit fognak válaszolni...? :)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64156 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyilván semmit, de még így is többet írtak mint számítottam. Tehetetlen vagyok és nem tudok mit csinálni mint írni nekik. Ülhetek a fenekemen és elfogadhatok minden buzi dolgot amit le akarnak nyomni a torkomon csak nem szeretek belenyugodni a dolgokba. Semmi baj srácok, elengedtem ezt már ahogy a bejegyzésben is olvashatjátok. A wg pontosan tudja, hogy a játékosok mindent beszopnak és mosolyognak is hozzá csak hogy kapjanak pár zászlót meg kamót. Meg is írták szépen, elfogadom, nem kell akkor változtatni, mert a birka faszoknak ez tökéletesen megfelel és mindent megmagyaráznak, hogy mi miért történik vagy pont ellenkezőleg, hogy nincs mit látni az egészben. Mindegy mit írsz ide vagy a supportnak, én a részemről annyit tehetek, hogy hagyom a picsába a játékot amint kezd felszökni a vérnyomásom. A többiek meg élvezzék ezt a játékot és ne kívánjanak többet, pontosan elég az amit kapnak. Meg is érdemlik...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64164 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Slava visszatér? Oh dear :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64165 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt ugye tudod, hogy a népesebb táborral bíró tankos részben ezt sokszor felhozták már? A wg kerek perec megmondta nem egyszer, hogy nem lesz ilyen ahogy a +2 tieres hülyeséget meg az rng-t se fogják elengedni. Ez sem más sajnos, csak itt hajókkal játszol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64172 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért reménykedni szabad ?
Előfordulhat ha sokan kérjük és nemleges válasz után kihagyunk némi időt akkor kapcsol a vezetőség .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64173 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Shardik4 ilyen nem lesz, hát látod hogy amint írtam nekik az ötleteimről lezárták a kommunikációt :D A pay to rico dolog után meg már nincs lehetetlen, az gyalázat volt :D (nem hogy fizetni kellett érte, hanem a közlés, megvalósítás, problémakezelés és utólag átírása)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.