Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 2 hónapja #34811 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Úgy látom a japó hajók lényegesen erősebbek mármint több repcsit visznek sokkal jobb össze állításban. Ezt jól látom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34812 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta:

Kzoli írta:

Szete58 írta: Jónak, Zoli! :)

Már csak azért kérdezem van e értelme küzdeni vele mert a dobálás hát ez elég nehéz, többször átmegy a hajó alatt sajnos. :blink:

Nem alatta, hanem túl közel engeded ki őket az ellenséges hajóhoz és még nem élesedtek a torpik... Nincs annál dühitőbb, mikor egy tökéletes dobást az üres besülések követnek...


Közel meg távol azt sem tudom mit csináljak még ez verbális méregetés is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34814 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Kzoli írta: Úgy látom a japó hajók lényegesen erősebbek mármint több repcsit visznek sokkal jobb össze állításban. Ezt jól látom?


Nekem az amcsik jobban bejöttek de a nerf óta esélyük sincs a japánokkal szemben. Most Essexel kihúzom a 10est de majd csak a japánt tartom meg 10esnek..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34815 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Get200 írta:

Kzoli írta: Úgy látom a japó hajók lényegesen erősebbek mármint több repcsit visznek sokkal jobb össze állításban. Ezt jól látom?


Nekem az amcsik jobban bejöttek de a nerf óta esélyük sincs a japánokkal szemben. Most Essexel kihúzom a 10est de majd csak a japánt tartom meg 10esnek..


azért nem teljesen van így, komoly változások vannak a tier4-6 egy szitu, a tier 7-8 a kovetkezo, főleg az az ugrás itt, hogy közel korlátlanná válik a gépek száma,
és a 9-10 megint teljesen más...

nehéz viszonyítani kicsit, mert nekem a Shokakuval még vadász nélkuli setupom volt 3/3 bombazocsomaggal, a Hakuval meg mentem valamennyit még konkurencia nélkül, volt olyan ugye, hogy Haku ellen egy Shokaku :)

egy dolog biztos, hogy az amerikai bombázók brutálisan erősek, Yamatonál/csatahajó ellen nem ritkán 15-18k/támadás - 3 tűzzel spékelve, ebből van a Midwayen 3, aztán jöhetnek a torpedok :)

ha még a Boguenál jársz, akkor nem egyszerű felmérni mit jelent, ha minden cirkáló szétszórja a torpedódat, a bombázóval is vannak problémák... kicsit visszavettem a Hiryut a múltkor, és rettenetes mennyire gyengén muzsikálnak a japán bombik, tényleg...

és tier5-ben még légvédelem sincs, 7 körül kezdődik, na jó, a Clevlanddal kezdődik :) de a légvédelem azt jelenti alapvetően, hogy nincs időd körözgetni, nincs időd célozgatni, odamész, és ha rossz szögben találsz rá a hajóra nem lesz időd keringeni körülötte a torpedósokkal... eleve más egy 3 vadászos Hiryu 3*5 vadásszal, aki lemossa a Saipan légierejét simán, de az egy szem 4 fős torpedóosztaga csak tier6-s, mint a Ranger aki 24 hetes bombázóból álló hullámot tud indítani, 100% veszteség mellett 3*...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34816 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A 6os amcsival nálam az alap setup jött be, vagyis h viszek egy vadászt is, sztem nem éri meg a vadászt felcserélni egy bombázóra, rossz csere, egy torpedósra még esetleg... De igy marad a vadász, ami remekül jön az ellen lefogásában, lévén h fejlesztett minden téren, igy biztos h legyűri, s utána mehet a támadók szétszórása, csapatcsatában az is igen sokat számit. ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34827 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Mivel még kis tierben játszom azt hiszem az a legjobb ha, mindkét vonalat próbálgatom mi áll jobban kézre aztán meglátjuk mit fog adni. Később ezt már sokkal rosszabb megtenni nagy tierből már nem szívesen megy az ember .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.