Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja #33604 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Meg kell erősiteni a gépeid légvédelmét ahogy csak lehet, modullal, zászlókkal, skillekkel, s csalogatni a vadászokat saját hajó légvédelmébe. A hajón pl nem a légvédelem modult használod, hanem a repcsiket erősitőt. Szétválasztod a gépeid, mig egyikkel cicázol a vadászaival, a másikkal elsunnyogsz támadni
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Corvinus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33695 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Bakker, azt hiszem változások elé nézünk, a 9.es cv légvédelme bolhafing lett, el se éri a 90-et. Tegnap egyszer süllyesztettek, egyszer leszedték a hp-m. Olyan volt, mintha a légvédelmem szart se érne, minden átrepült rajta. A légvédelmi boost semmit sem ért. komolyan mondom a Lexi légvédelme hatékonyabb volt, mint az Essex-. Valszeg rá kell áldoznom némi skill pontot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33714 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Kellene egy kis segítség uraim.
Elkezdtem Az USA cv-ket is és eddig bejön nekem. De, hogy a francba tudok a vadászokkal manuálisan támadni úgy hogy ha az ellenséges repülő irányt vált akkor kövesse az én gépem és lője a sorozatokat.
Mert néha sikerül az hogy jön szembe, manuális célzás (alt+left gomb) és sorozom. Ahogy forgatom az egeret a célzó sáv is forog és a repülöm követi. Így ha a kis görcs irány vált tudom követni és folyamatosan lőni. De ritkán jön össze és nem tudom, hogy mit basz.. el.
Köszi a segítséget

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33717 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ezt most nem értem.
Vadász manuális célzásnál kapsz egy hosszú sávot amin belül repülni és lőni fognak a vadászaid.
Ha egyszer leraktad (alt+click) akkor végrehajtják a támadást és kész. Ha ellenfeled okos és időben rájön az akcióra akkor kitér és ennyi egyik géped sem fogja követni sehova. Ez a követés dolog nekem új...
Olyan akció lehetséges még ha egymásal szembe repültök ,hogy te nem nyomsz altot és átrepülsz rajta ezáltal buksz pár 2-3 gépet de az átrepülés után közvetlenül kijelölöd a vadászai mögötti területet hagyva egy kis helyet a nekiiramodásra és akkor míg ő szintén altal támad te mögötte altal ledarálod ugyan abban a sávban haladva ahogy ő. Ilyenkor ő képtelen kitérni persze.
Ha nem erre gondoltál akkor passzolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33723 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Lehet, hogy egy kicsit bonyolult volt így. Az eset ami 3-szor történt meg. Mivel tier 4 USA cv ezért van lehetőségem szórakozni.
Tehát.
1. Face to face megyünk.
2. Eldöntöm, hogy sorozatot lövök
3. alt+egér és megjelenik a célzósáv majd bal egér gomb.
4. kitér 90 fokban valamerre
5. mivel izgulok mint kezdő buzi a gőzfürdőben ezért nyomok mindent. Vagy nyomom alt+egér egyszerre vagy csak az egyiket, nem tudom. De látom a lősávot és ahogy mozgatom az egeret az is Lősáv) mozog. Tehát az eredeti célzó irány volt 360 fok ő kitér 90 fokra és én lekövetem. Ezáltal a sorozatot már lövő gépem irány vált és követi a az új lősávot amiben az ellenfél gépe benne (tehát hátulról lövi tovább) van és lelövi mindet.

Összegzés: valahogy elértem, hogy a már sorozatot lövő vadászok sorozat lövés alatt irány váltsanak és lőjenek tovább.
Vagy hülye vagyok vagy játékhiba vagy egyszerűen be voltam nyomva nem tudom, de sikerült. csak az a kérdés hogyan. Majd este megyek pár co-battle és hátha rájövök vagy nem :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33725 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Amcsi hordozókra milyen az uj skillezés? Érdemes amcsikra rátenni a plusz1 vadászt,bombázót? 10 v 11 skill pont mire jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.