Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30002 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

tyer82 írta: Utóbbi időben a Hiryu-val gyakran kerülök szembe Saipan-nal. Aminek hiába van kevesebb gépe, a repülői jóval erősebbek (IX-esek a VII-eseimmel szemben :( ). Mit tudtok javasolni? Milyen taktikát? Eddig nemigen tudtam kijönni jól az összecsapásokból (max. ha nagyon balfasz volt a játékos).
Kicsit csalóka, mikor az egyik setupját használva azt írja az aircraft értékre a Saipannal, hogy 28 (nálam 45-46 van), aztán köpni-nyelni nem tudok, símán ledarál (még a bombavetői, torpedóvetői is megeszik a vadászaimat, ha üldözöm őket).

7-es anyahajóig a tirenként 10% pónuszsebzés skillt kell választani, 8-astól helyette a torpedógyorsítás a jó 3-as skill. Azzal már felveszi a 2 fighter-es Saipannal a légiharcban a versenyt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30034 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nos, abban az esetben ha Saipan az ellenfeled, akkor érdemes megkeresni csendben ólálkodva és elsüllyeszteni. Ez a leggyorsabb és legtisztább módszer. Beáldozni a vadászokat, lekötve mind a két kötelékét, és megpróbálni első körből elkapni. Ha vadász setupal van, akkor a te döntésed. Megpróbálod, vagy csak saját hajók közelében támadsz.

Na akkor saját sztori. Shokakuval 10. tierben..... sajnos most csak bukó képek vannak ... nagyon szeret a WG ... szívatni..... csóri Tirpitz, na de utána a Yamato-nak is rossz napja volt. A Lexington megtámadása viszont ostobaság volt részemről. Sajnos rossz irányból érkeztem, ő pedig ügyesen forgott... elcsesztem.






Na és itt a nagytesó :lol: természetesen itt is bukta, na mér már :sick: ... a végén a poén az volt, mikor le akartam rammolni az Ibuki-t, nem jött össze, az Ibuki ki akart torpedózni, nem jött össze, szóval lőttük egymást mindennel, a hajó személyzete kínjában még az üres rizstálakat is dobálta :love: és így lett vége Ui: azért természetesen lőttem mindennel az Ibukit, ami a csövön kifért, na meg a gépekről :love:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30046 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: ...a hajó személyzete kínjában még az üres rizstálakat is dobálta


Legközelebb próbáld meg a szakéspalackokkal! :P ;) :) :cheer: :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30123 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sziasztok.

Mivel nem nagyon játszotam még anyahajókal igy szeretnék egy kis segitséget kérni. Pl tudna vki ajánkani egy olyan videot ahol elmondják hogyan lehet a topredo bombázokal manuálisan célozni ?
Mert erre valahogy nem jöttem rá.
Az meg nem kicsit boszantó hogy vadászgép csatákban mindig az enyémek maradnak alul,pedig elvileg van rajtuk fejlsztés is :S :blink: :angry: :angry:
Elöre is köszönöm a segitö válszokat !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30126 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Manuális célzás asszem az alt gomb.

Vadászoknál meg: vagy az ellenfélé jobb tierüek, vagy többen vannak, esetleg van a közelben egy ellenséges hajó, aminek az AA-ja szedi a gépeid hp-ját. Meg azért az amcsi vadászok a sajátot szépen szétszedik a japánokét.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30162 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

djoci77 írta: Sziasztok.

Mivel nem nagyon játszotam még anyahajókal igy szeretnék egy kis segitséget kérni. Pl tudna vki ajánkani egy olyan videot ahol elmondják hogyan lehet a topredo bombázokal manuálisan célozni ?
Mert erre valahogy nem jöttem rá.
Az meg nem kicsit boszantó hogy vadászgép csatákban mindig az enyémek maradnak alul,pedig elvileg van rajtuk fejlsztés is :S :blink: :angry: :angry:
Elöre is köszönöm a segitö válszokat !



Az elején.
Japán oldalon a vadászaid gyengék csak kimondottan kíséretre vannak tervezve, hogy feltartóztassák az ellenfél gépeit míg a támadó századaid támadják a hajókat.
Nem is éri meg fejleszteni őket mindenképpen alulmaradnak amcsik ellen legalábbis biztos.

Az automata célzásról.
A japán oldalon igazából nem is olyan lényeges mert a torpedók gyorsabbak és 2 mindenképpen betalál a 4ből és ha "ollóban" dobod le őket két irányból jól lehet szedni a hajókat vagy "fésűben" ledobva 8 torpedó kikerülhetetlen egy oldalról.
Az ollóhoz a hajó hátsó része felöl kell rárepülni 45-50 fokos szögben kétoldalról automata célzással.
A fésű szintén automata csak egy oldalról és a hajó valamely oldaláról merőlegesen támadva kell végrehajtani. A kijelölés után a hajó körüli körön be kell állítanod a dobás irányát úgy ,hogy a két század torpedósávja fél centire takarásban legyen egymással. Ekkor a 8 torpedó egy kikerülhetetlen fésűformában megy a hajó felé.
Van még a rombolók elleni dobás amikor egy kereszt alakban kell dobni egyet a rombi hátulja felől egyet pedig oldalról de pont egy időben. Ezt nem fogja tudni kikerülni de pont egy időben kell !!!

A manuális célzás
Mielőtt hajót támadsz jelöld ki. A kijelölt hajó körül lesz egy kör ami az automata célzás során a torpedók vízbe esési pontját jelöli a hajótól számítva. A hajót előre eltervezve egy adott irányból kell megközelíteni. Ez jobb vagy bal oldal de semmiképp nem elölről vagy hátulról.
Mikor készen állsz a támadásra megnyomod az ALT gombot. megjelenik a manuális torpedósáv onnantól kezdve bárhonnan kijelölheted hova akarod dobni a torpedókat azonban egy dolog fontos!
A GÉPEKNEK A KÖRÖN KÍVÜL kell lenniük amikor kijelölöd a dobás helyét.
Tehát először merőlegesen rárepülsz, így meglesz az irány, illetve ezt követően a körön kívül lévő repülőknek megadod a dobás helyét. Aztán várod a Krakent!

Javaslom először gyakorold be Co-op csatában és mikor már megy irány a Random.
Remélem sikerült segítenem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.