Japán repülőgép-hordozók

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #27000 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ha farmolni lehetne cv-vel játszhattatlan lenne a játék,ez szándékosan így van.Alap lenne 4-4 cv mindkét oldalt,én meg pár sör után kiszállnék bámészkodni,mert azt hinném repülőnapon vagyok :lol: .Hát nem sokat hoz a konyhára,ez igaz...a wg az xp hozamon emelhetne,mert egy cv-nek kulcsszerepe van a csatában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27009 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A lényeg, hogy CV-zni a legveszteségesebb, hogy marhára nem kulcs hajó mint anno és egyébként 8-as tiertől korlátozva 1-re a számuk, amiből soha nem lesz repülő parádé, mondjuk ez utóbbit megértem, de elcseszték a CV-ét a játékban, legalább is rohadtul nem élvezetes már, csupán értelmetlen.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #27015 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Azért csapat és(ha lesz egyszer)klán csatákban,mindig kell majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27034 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Na pont, hogy ott is csak spotter, nem sokat dob az eredményen, ha igen jó játékos vagy is. Kutuzov messziről bedarál. Max magányos hajókra lehet rámenni..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27102 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Szerintem CV-re mindig szükség lesz független attól ,hogy mennyire hatékony. Én amcsi ágon vagyok de régen japán cv-m is volt tier 6ig. Sok esetben életmentő a spotolás és az ,hogy legalább az ellenfél torpedós századait ledaráld... Azért sztem ha az ellenfél cv-t csak hagyod ,hogy tevékenykedjen 1-2 hajót biztos kiszed.
Más kérdés ,hogy minden patch hoz egy változást, jelen időben az van ,hogy mióta berakták a német BB ágat jelentősen megváltozott a csapatok felállása. Több lett a BB (kb 5-6) kevesebb a CA (2-3) és a DD változó... pár hete még csak 1-2 volt újabban pedig megjelent a csapatonkénti 3-5 is ami a cv számára megint nem jó hír mint tudjuk. Szóval az ideális felállás lehet, hogy nem ez a cv számára de most ilyen szelek fújnak. Amint berakják a japán rombolók új ágát akkor meg még rosszabb lesz a helyzet sztem de majd meglátjuk. A hozzászólásom "Random" csatákra vonatkozik a "Ranked" sztem tűrhető...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27109 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
nos, az örömködőben megosztottam egy képet, egy megismételhetetlen wg mm leosztásról, azaz 1-1cv és 14-14 csatahajó mind két oldalt :lol: s íme az eredmény ... jahh.. megdöntöttem az egyéni csúcsot ... és basszus, csak 5. lettem a csapatban... a pénzbevétel, meg szörnyű.... köszönjük neked wg... amúgy az ellenfelem vadász setup-al volt :evil:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Benign_Wolf33, sgt_dog, Szete58, leopardusz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.299 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.