Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 7 hónapja #26280 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Hát az RNG számomra is nagyon érdekes a CV-nél. Én a Zuihoval játszom (szenvedek) és nem egyszer volt olyan, hogy ráküldöm a 3 rajt (2 torpedó és 1 bombázó) valami nem túl acélos légvédelmű csatahajóra és az bizony igen csak szétszedi a rajokat, tegnap volt, hogy egy König a 3 rajból összesen 6 gépemet lőtte le, amikor rárepültek, nem volt más hajó a közelben és az ellen vadászai sem voltak ott, a végén az eredményeknél ki is írta a 6 killt a Könignek, ami azért a vicc kategória. A vadász vs vadász csaták meg nagyon kétélűek, tegnap nekem jól adta és 10 ellenséges vadászt szedtem le 2 saját veszteség mellett (nem is értettem hogyan), míg máskor simán fordított az eredmény, ilyen RNG mellett igencsak nehéz tervezni a tudatos játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26323 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A zuihot gyorsan ugord át, a ryujo már jobban odacsap . Ha az ellenséges gépekre utazol neki már van 3 vadász kötelékes setupja is, azzal ha az ellen gépeit leszeded akkor a többi csak a csapaton múlik, bár néha azon is bukik ) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26330 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Azért Zuiho sem rossz :P
Nálam a TOP kör 128 ezer DMG, egyetlen dolog öli meg a játékot vele, az az amerikai 5. tierbeli cv. főleg vadász setup-al. De ez később is vissza köszön :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26344 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Igen tapasztaltam, a Bogue vadász setuppal jött ellenem, az elején leszedtem a bombázóit (nem tudott kárt okozni senkinek), de nem tudtam elsüllyeszteni és a vadászai szép lassan kivérezették a gépeimet, a végén maradt két csonka vadászraja, nekem semmim, úgyhogy a csatába már egyikünk sem tudott beleszólni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • perp
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #26345 Írta: perp
perp válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem is meg kell védenem a Zuihot! Én még 50.000xp-t összeszedtem vele, amikor már a garázsban parkolt a Ryujo és csak utána váltottam, úgy összenőttünk. Az tény, hogy türelemre és alázatra tanít :D De arra is, hogy nem kell betojni ha a másik oldalon fighter setup jön szembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26543 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Elővettem a zuihot, kéne egy kis xp-t, de komolyan...
Első meccs: indepence mindkét oldalt, ilt ellennél zuiho, próbáltam volna sebezni, de valahogy eltűntek a gépeim, clevelandnek voplt 17 lelőtt repcsije, elvileg elég messze voltak töle a gépeim...


Utána gondoltam megyek a rendeset, tier jó, map nem, ilt ellennél vadász setup volt, a csapatom meg... -.-


Jó, hogy csináltam képet, mert összecrashelt a a cliens, csoda volt, hogy sikerült bezárni.
Mindjárt elköltöm erre a free xp-met RJ kifejlesztésére.

Szerk:
Mégis van jelentés, habár csak ennyit lehet nézni belőle

Habár creditem talán lenne RJ-re, zuiho eladásából.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.