Amerikai rombolók

Több
6 éve 7 hónapja #43706 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Nekem már jó ideje csak véletlenül találnak a torpedók, a sávokat el is felejthetem... mostanában csak a gunboat rombolókkal megyek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43725 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

James Onedin írta: A Fletcherrel játszom.Az a problémám hogy úgy érzem mintha újabban már akár 6-7 km-ről észlelnék a torpedóimat...Simán elfordulnak mire oda érnének a torpedóim....Pár napja egy csapat társam is látta,ő tette szóvá,de azóta is eredménytelen vagyok.Találkozott már valaki a jelenséggel???Vagy esetleg disznóság lapul a háttérben???Én most az Amerikai romboló topikba írtam,de lehet hogy más nemzetnél is ez van....


sok a német csatahajó, azok meg sonaroznak. más megoldás viszont nincs, ha és amennyiben a csatahajóval te is ugy játszol, hogy megálsz egy helyben, és percekig várod a torpedo felhot, akkor.
de ha nem, ha kanyarogsz időnként, meg megálsz, és ujra elindulsz esetleg 2 tolatás kozott... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43741 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Éppen tegnap panaszkodtam.Erre ma reggel egy jó csata.Bár az igazsághoz tartozik hogy top voltam....
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44340 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Befutott a kitőbe a Gearing,barátkozunk,barátkozunk.....ez egy állat :silly: Elsőkör feljethetőre sikeredett,második már 178k dmg,pár másodperccel a csata vége előtt ledobott a szerver,még a replay se működik :angry: És az alábbi 2 csata eddig:) ...barátok leszünk:)









Lenne egy kérdésem is:) felszerelések 4. slotba van értelme a def. AA-nak vagy valami tűz,meghajtás védelem praktikusabb?köszia válaszokat:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44344 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

sgt_dog írta: Lenne egy kérdésem is:) felszerelések 4. slotba van értelme a def. AA-nak vagy valami tűz,meghajtás védelem praktikusabb?köszia válaszokat:)


itt valami félreértés van, a kapitány skillre gondolsz ?
rombolóról lévén szó, méghozzá a legjobb füsttel rendelkező rombiról, kapitány skillt nem pazarolnák külön az egyébként tényleg remek légvédelemre.

felszerelés második slotba nekem 20% légvédelem van ettől függetlenul, mert mi mást ? torony pörög mint az állat, a szórás csökkentése meg megintcsak nem hoz eredményt, 98m szórása van az ágyúnak, nem az a baj, hanem a lövedék íve/sebessége.
esetleg a füst generátor johet szoba még ide..

a harmadik slot meg megint egyértelmű, oda a torpedo gyorsítás...

ha a defAA volt az elírás, akkor viszont minden rombira kotelezo lenne a last stand, ahol nincs, oda nem árt a kormányt védeni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44348 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Igazad van benéztem :lol: a hajóra gondoltam,de mivel nem fogyóeszköz a defAA ,nincs mit modifikálni :lol:

így néz ki a szekér,meg a kapitány:



Kapitányról a superintentent kicsit hiányzik,de egyenlőre úgy néz ki így is működik a dolog:)

Közben sikerült megnéznem a kidobós csata visszajátszását,nem is emlékeztem,hogy ilyen izgalmas volt, :lol: csata felénél még nem nagyon volt sebzésem,de hp-m már csak 1000 :)nem is értem,hogy lett jó kör belőle:)
replayswows.com/replay/5766
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.