Japán rombolók

Több
7 éve 1 hónapja #37646 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Itt mit érdemes választani?



Mert mindegyiknek látom az értelmét.

Áh, átképzés alatt álló kapitány nem jó ötlet t9-es dd-n, benson tartott spot alatt, kilőttem, de last stand nélkül merültem én is, de poén, hogy nem én voltam az utolsó...


Shinonomenak 8 km-es torpedói vannak csak? Holy.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37647 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Itt mit érdemes választani?

Mert mindegyiknek látom az értelmét.

Áh, átképzés alatt álló kapitány nem jó ötlet t9-es dd-n, benson tartott spot alatt, kilőttem, de last stand nélkül merültem én is, de poén, hogy nem én voltam az utolsó...


Shinonomenak 8 km-es torpedói vannak csak? Holy.


kicsit kimaradtál a buliból, nincs olyan kapitányod, akinek megvan a 19 skillpontja ? mert onnantól az olyan kapitány xp-t termel, amit 1-1ben használhatsz bármilyen kapitány átképzésére.

Shinomone 6km spotjához nem elég a 8km torpedo ? :)

japán rombolón a javítás cuccnak nincs semmi értelme, egyszer megjavítod, ha megint elkapnak, akkor ott is maradsz, nem fogsz égni meg sullyedezni, nincs annyi hp-d :)

a kanyargás se ide valo, rudder shift time, 3,6 sec, vagy cuccal -20%, 2,88, van jelentősége ?

ámde a középső, amivel a ködfelhő múlásával gyorsabban indulsz, az kelleni fog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37650 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Elég az a 8 neki, ha nem akkor visszarakod a 10-est. Amúgy japánokra szerintem a fordulás a hasznosabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37652 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Küldiből kaptam kapitányi elit xp-t, így van 63k, mert egyszer reseteltem Akizukit, míg akciós volt, csak máskorra is jó lenne
rendes kapitány meg nincs, 18-as asszem a max, sajna Fusou kapitányát nem raktam át nagatoba-amagiba, így yamatora ne mvotl teljesen hoppon.

Akizukin fordulás segítő van, de akkor erre rárakom azt, legalább egy van a raktárban :D

Bagett: nincs másik torpedó rajta, legalábbis nekem csak a 8km-est jelzi (fubukin lehet, hogy van)

Régen voltam kis tierben így nem tudom, hogy mi jó, megszoktam, hogy van egy közepes sávom mozogni. Habár a mai kör Kamikazeval a yuugumo kapitánnyal kicsit wtf volt









Nagato reakcióját nem értettem, ott van előtte egy füst 5km-re, amit az éppen ott előtte spotolt dd rakott le, ami még lő is rá, de ő megy tovább és néz a másik irányba, én meg jó szándékkal kitorpedóztam azt a maradék hp-t, amit előtte hagytam rajta :evil:
kamikazen 5.4 a spot, 7 a torp range, lehet akkor majd tényleg elég lesz a 8km.

yuugumon érdemes valamit kifreezni? Hajótest, lőtáv? Torpok közül a 8km-est éri meg, vagy az alap? Szeretek biztos távolból torpedózni, cska mikor épp akkor fordul el a hajó, mikor elindítottam a torpedókat, attól mindig kiakadok Xd
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37653 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na nézd csak meg hány km-es az alap torpedó... persze lassabb, de valamit valamiért. Amúgy csak a radar miatt kevés néha a 8 km.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37665 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mentem egy kört vele. Oh, alapból van álcafestése? :O (tömörített textúra nem jeleníti meg, vagy valamelyik ehhez kapcsolódó mód).
A csata meg.... Tier8, KÖSZ MM....
JÓ, nyertes meccs, meg tudtam sebezni, ilt azt a hibát csináltam csak, hogy a 6.8-ról megtorpedózott bismarckba széllesen indítottam a totpredókat, mert megszoktam, hogy boldog boldogtalan kikerüli a torpedóimat. Kivéve ez a player, de cska 2 torpedó találta el. Utána New Orleans kapott még 2 torpedót, a végén meg rámentem egy NC-re, az majdnem kiszedett, miután benyelt 3 torpedómat és túlélte 300 hp-n, mikor meg az újat indítanám, látván, hogy él, lelopják és vége a meccsnek Xd (4km-ről torpedóztam, gondoltam elég lesz egy rajt indítani)











Még kicsit rá kell éreznem majd, most 6.1 a spot range-em, és 8km a torp távolságom
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.339 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.