Japán rombolók

Több
7 éve 4 napja #38185 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Valószinüleg :D, amúgy szép eredmény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38186 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Megszaladt az autoshoti:





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38192 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
10km-es van fent, nem volt xp-m másra XD

Hajótest cserére lőttem el egy kevés free xp-t, mert azért a hp számít, a lőtáv növelőre már nem kellett, gyült magától.

Csak valahogy az ijn dd-zés nálam t6-os Mutsukinál kezdett kicsit a kedvem elmenni, amit Hatsuharu vitt le a mélypontra. Fubuki helyrehozta, csak jött ugye a csere, Kagerou meg megint 2 torpedó indítóállása van, Yuugumo meg csak egy fejlesztett Kagerou (Asashio-osztály hiányolom, de asszem nem sokkal másabb Hatsuahru-osztálytól)

Akizuki, huh erről eszembe jutott ,hogy csinálhatnának az ággal valamit, arra gondolok, hogy t9-be Super Akizuki-osztály kerülhetne (terv volt róla), utána meg vagy berakni valamilyen dd tervet (biztos találnának valamit), vagy Matsu-osztály (vagy Tachibanna subclasst) berakni, de ennél visszaesést jelentene talán, ahogy néztem, igazából multi funkciósak volt már, nem pedig egy dologban erős. Esetleg Shimakazeba bevinni az ágat, de gunboatokról torposba átmenni kicsit furcsa lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38210 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na, Yuugumo, megyek középre a pályán, látom valami épp megállítja a foglalásomat, akatsuki, füstölt egyet, majd ráküldtem a torpedókat, first blood :evil:
ÁÁÁHHH, ha az ellen nem veszti el a pontjait, pont meghalt volna az amagi, fél hp-ról :S










Amúgy hősies medálnak (minek kéne fordítani?) mi számít? Van bent a sima campain sorozat 10. részénél, hogy legyen meg egyszerre kettő, de a devastation strike nem az?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38211 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ja, meg előtte egy Akizuki kör, sajna benéztem a végét, NC kikerülte a torpedóimat, rip kraken, meg hp :S (ahhoz képest, az AP szépen sebez a dd-kbe, mikor épp a HE-nek kéne, ok)








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38213 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BigaC írta:

Grievous írta:
Yuugumoval tegnap mentem csak, de ez a töltés gyorsító annyira nem rossz így, -22.5k de nem gond


10km-es torpedó van rajta? nekem most lett meg a Yugumo XP, illetve nagy nehezen éjszaka a 13M kredit, szemezek a gyorsabb 8km-es torpedóval. arra lenne még free XP-m. oké, 8km kevésnek tűnik, meg radaroznak, de Yugumonak úgyis mindegy, ha a töltésgyorsító van rajta füst helyett. na mindegy, valószínűleg kipróbálom mindkettőt, csak így a 10-essel szinte semmi különbség nincs közte és a Kagero között.


Jah semmi kulonbseg valoban, csak a +1 tier miatt nehezebb. A 8 km-es torpedoktol rovid ido alatt kiegtem, ahogy a salvok mindig a celpontok elott tuntek el a semmiben. Ha 10 km-en belulre mesz a tomeges radarhasznalat miatt igen hamar veget er a kaland. Igy en visszatertem a 10 km-es torpedokhoz es most 140k xp-nel a fustrol visszavaltottam a toltes boostra, oly gyengenek tunt a hatekonysagom. Igy kicsit veszelyesebb, de azert megnott az atlagsebzesem, most mar igy csinalom meg a maradekot a Shimikaze-ig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.