Japán rombolók

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #38039 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Megnéztem yuugumot ezzel a torpedó töltővel. Azt hittem olyan lesz, mint akizukin, de aztán gyakorlatban látom, más a kiírása :V

Csak megint a csapat....





Meg volt egy kamikazes akcióm egy Amagira, 85k sebzéssel haltam (vittem magammal), az is bukta. Amagi kedvelhette, hogy kitorpedóztam 2km-ről, mert kiírta ,hogy repotol.


Shinonomet mi a francnak rakja FOLYAMAT SZINTE T8-ba?! Van elvileg elég t5-6-7-es, így látszólag...)



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hete Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38049 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Yuugumoval végre sikerült valami, azután hogy 56k-t torpedóztam bele egy csapattársba bukó meccsben és bepinkültem (úgy láttam ,hogy megállt a bismarck, utána hallok egy rendszerüzenetet, aztán látom, hogy elindult a tirpitzre és nekiment a torpedóimnak....











Végén: felünt egy cirkáló egy sziget mögül, tölem jobbra, radar ikon feltünt, azt hittem először fiji, utána látom ,hgoy egy baltimor... végül 1-2 torpedó eltalálta, de sokra mentem vele, kilött (elmenni se tudtam volna a radar miatt), azt hittem a khaba segíteni fog, de az elment a B bázisra, ahol shimakazeval megölték egymást, brit cirkálónk meg a végén majdnem meghal,t de csak 1 torpedó tlaálta el, így túlélte és lejárt az idő.

Meccsen egy shima panaszkodott, hogy milyen már, hogy khaba ellen kell harcolnia a random miatt (hogy nincs gyors ágyúja/nem gunboat)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja #38171 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Szép volt Grievous. Shimával csak ne sopánkodjon, mocsok egy dög az.

Ide is felrakom, hátha kell valakinek a replay.

wowreplays.com/Replay/35352




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja - 7 éve 5 napja #38175 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Köszi :)

Az szép kör :O


Yuugumoval tegnap mentem csak, de ez a töltés gyorsító annyira nem rossz így, -22.5k de nem gond





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 napja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38182 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta:
Yuugumoval tegnap mentem csak, de ez a töltés gyorsító annyira nem rossz így, -22.5k de nem gond


10km-es torpedó van rajta? nekem most lett meg a Yugumo XP, illetve nagy nehezen éjszaka a 13M kredit, szemezek a gyorsabb 8km-es torpedóval. arra lenne még free XP-m. oké, 8km kevésnek tűnik, meg radaroznak, de Yugumonak úgyis mindegy, ha a töltésgyorsító van rajta füst helyett. na mindegy, valószínűleg kipróbálom mindkettőt, csak így a 10-essel szinte semmi különbség nincs közte és a Kagero között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 napja - 7 éve 4 napja #38183 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Szerintem ezt kicsit alul értékelte








osszeesküvés elmélet:szerintem nem neküknk kellet volna nyernünk mert 178 találatbol 1 tüz meglehetösen kevés.de lehet rossz helyre megy a sebzés
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 napja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.