Brit Rombolók

Több
5 éve 3 hónapja #57437 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Jervis-szel mi lenne a teendő? Kicsit rövidnek érzem ezt a 7km-es torpedókat, főleg, hogy 6.3km-es az álcám maxon. Meg ez jó vicc WG részről










163 találat HE-vel és EGY gyújtás? Really?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57444 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Mielőbb eladandó... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57759 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Huh, ez a jervis... egyik meccsen mondta valaki, hogy igazi szörnyeteg ez a romboló, de nem tudom, hogy az ellenfélnek vagy az azzal játszónak... 6.3-as camo, 7km-es torpedókkal csöppet borzadály gondolat. 8km-es torpedókkal mint a rokon osztályba tartozó gadjah talán nem lenne rossz, de így az én kezemben nem az igazi... (azzal a PA dd-vel van 3 köröm, így arról nem tudom még, hogy milyen nálam, t7-ben amikkel mostanában mentem Maass nekem felejtős volt, nem tetszett, Mahan amcsi, így 1 kört mentem vele még csak, Jervis meg valahogy nem. Nem tetszik.











cv rework se tett jót, érezhetően... itt maassra rámentem aki capelt, csak a drága 3 csapattársam kintről ment, és érezhetően nem siették el a támadást a számban jóval kevesebb ellenfél ellen.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57796 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Hát, nem tudom ez a dd mire van...






Jé, eltaláltam valamit torpedókkal. Ja, hogy bayernt 3km-ről csaptam ki 4 torpedóval kb 80%-nyi hp-ról, KGV meg valamiért nem figyelt arra, hogy 6km-ről tudom torpedózni ezért kapott be még négyet?




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57919 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Volt 1-2 normálisabb meccsem Jervis-szel, de ez a 7km-es torpedó 6.3-as camoval nekem egy katasztrófa, lehet, hogy valaki normálisan tud ezzel bármit csinálni, de az nem én vagyok...








utolsó kettőn 2. voltam, ami sokat mond a csapatról....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57920 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
40k+60k free xp-vel később






Na, ezért kell nekem +1km-es táv a felspotolás és a torpedók max távolsága között Xd (jó, cv felspotolt, de Riche fennakadt talán, Gneit meg nem érdekelte?
Gneit kigyújtottam, leégett, Richet szétlőtték, elindultam B-re, mert Fushun becapelte, de látom, hogy felspotolnak, utána látom ,hogy kagerou, wtf, mennyi annak a camoja? Xd
Aztán befoglaltam B-t, kagerou elment, majd úgy voltam a felső kijárathoz megyek, mert úgy gondoltam ,hogy onnan jön a fushun és ő vele nem lesz gondom, tényleg jött, csak a másik irányból a kagerou is.... fushunt kitorpedóztam, ijn dd meg túlélte 2k hp-n, ha lővők torpedózás helyett (rá), akkor valszeg kiszedem, na mindegy, lehozták azért, vagyis fusoun kívül lehozták, az nemtom mi a jó istent csinált a pályán....




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.