Brit Rombolók

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58434 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Igen, 2 perc 50 másodpercig aktív marad a raj, mint ahogyan említette Sith7, csak abban az esetben, ha nem a te hajód az utolsó.

Sőt ez egyfajta taktika is. Rombolók levadásszák a hordozót, ilyenkor ügyelni kel a CV-nek, hogy az utolsó pillanat előtt eldobja a rajt, ami kinn van és hozzon egy fullosat. Gyakorlatilag mindegy melyiket, de célszerű olyat, amivel tud rombolót is támadni. Ha nem sikerül ilyet, spot távolságban kell maradni és így segíteni a csapatot, már ha egyáltalán érdekli őket a dolog.

Mostanában gyakran tapasztalom, hogy nem érdekli őket. Elbújnak fürtökben egy-egy sziget mögé és ennyi. Sem a foglalás, sem a rombolók nem érdeklik őket.

Elég gyakori, hogy ezt nehezményezem csata közben. Bent vagyok T8 hordozóval, kb 50-60 gépemet már lelőtték, minden foglalókör pirosban van, csatának fele már letelt, a T10 hajóink továbbra is rendületlenül meresztik... a lövegcsövüket a szigetek mögött. No ilyenkor pingelem őket rendesen, mivel kivan kapcsolva a chat nálam és gratulálok a hősies teljesítményükhöz. Csata végén garantált a 2-3 report nekem.

Igaz, a T8 hordozóval az első öt helyezésen belül vagyok.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58435 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Tudom, hogy tud ilyent, csináltam 1-2x, cska átmegy a fél mapon és rám jön? Henrit nem lett volna jobb neki kiszednie, ha tudja? Mert a dd-t biztos nem fogja a 6 torpedóval, mikor 2 meg csak középen.

Pf, 2. jutland meccs, nem leszek nagyon elájulva ettől a dd-től, de ez a 3.1-es töltésidő (töltésgyorsítót raktam fel, mert az volt raktáron), meg viszonylag jó álca jónak néz ki, csak jó lenne, ha torpedók be is találnának...










aha, pink tirpitznek először csinálta meg ezt a dolgot, aha... meg akartam nézni a statjait, de a szerver közölte, hogy elérhetetlen, de csatába be tudtam menni, meg minden, csak a híreket és a profilokat nem engedte megnézni Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58572 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58573 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Majdnem új spot csúcs nekem. :blush:







Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58753 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Hah ,egy kraken, szeretem, hogy a yuugumok inkább torpedózni próbálnak meg 5km-ről és nem szétlőni








de gnei wtf, látja hogy ott vagyok a közelében és akkor is előre megy Xd

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58761 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Oh atyám, csapat nagyja A-ra, ellennél C-re, ofc mi bukjuk folyamat a hajókat az elején, én középen próbáltam valamit csinálni Xd Aztán volt elég pontunk, hogy 20 perc után elöl legyünk







wtf, hogy lett ennyi sebzésem? Xd Meg 1.6m potenciál, ok...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.