Prémium rombolók

Több
7 éve 2 hónapja #36094 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Megvallom őszintén nem rossz kis romboló, bár a kapitány értelemszerűen nagyon kezdő, és ez miatt másképpen kell még játszanom, pl. a lassabb de nagyobb hatótávolságú torpedó van fent, mivel még nincs még meg az álca skill.

Ebben a csatában kialakult egy 2 vs1 helyzet, egy saját csatahajónk harcolt két másik ellen, siettem segíteni, de az utamba állt egy Bliska, szóval elsőnek vele volt közelharc, addig a mi csatahajónk redukálta magát egy ellen hajóval egyetemben. Viszont a tenger tele volt süllyedő hajókkal, a Nagato, a kis ügyes, pedig azok takarásában hajókázott. Szóval, kergettem, ő meg menekült és ágyúzott. Saját hülyeségem révén, későn mentem füstbe, mert azt hittem, csak én spottolom, de befutott egy cirkáló is. Ha hamarabb észreveszem, akkor megúszom, mert füstből ágyúzhattam és torpedózhattam volna. De azért így se volt rossz ... de kurvára kell rá az álca skill.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37040 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Lo Yang :lol:

Tanulgatjuk az együttműködést, az érdekessége ennek a csatának a kevés sebzés, meg a Kraken :lol: azon röhögtem, hogy ezzel meg lett volna a küldi, 5 kill meg 2000 alap xp, de banyek, akkor még nem tartottam ott, most meg vili, hogy nem jön össze... szóval jó kis hajócska ez a kínai Benson :woohoo: de ez a légvédelemre felszerelt, 4 ágyús változat.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #37427 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Üdv!
4100 ingame összeszedett doubloonért melyiket ajánlanátok alap árán (ha fun alaphajókból kettő telne akkor melyik kombót)?
Ezeken felül melyik az amire érdemes lenne várni, hátha aláakciózzák az értékének?

Most épp a leningrad 3700, hívogató, de most épp elfelejtett az USSR módszer...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37869 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37870 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Én meg Black-ket láttam most,2 is volt a csatában.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37904 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Lo Yang, azaz Benson osztály, csak kínai zászló alatt, légvédelmire épített hajótesttel. A végén volt egy izgalmas csata a japó tizes cv-vel. A végén az idő mentette meg, pedig mindent rám küldött ami az eszköztárában volt.... az álca skill tette igazán használhatóvá ezt a hajót. Gyengéje a -1 löveg, igaz cserébe kicsit izmosabb légvédelem, valamint a 9,5 km-es lassú torpedók (viszont egész gyorsan betöltenek). Van gyorsabb, de rövidebb hatótávolságú torpedó, de az némiképpen öngyilkossággal ér fel :P




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.