Adminok figyelmébe

Több
8 éve 2 hónapja #14419 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Jó ötlet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14427 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Van Admin-ünk természetesen és vannak Moderátorok is az oldalon. Szerintem nem kell ezt a dolgot még tovább bonyolítani. Nincs sajnos az oldalon olyan nagy forgalom, hogy még külön szabályzást is be kellene vezetni.

Néha történnek kisebb balesetek, felesleges topic-ok nyílnak, többszöri figyelem felkeltés ellenére is egy hozzászólásban 4-5 kép van nyitva egymás után, holott az íratlan szabály szerint egyet nyitunk, a többit spoiler tag-ba rakjuk. Számtalanszor szóltam már én is, más is miatta, mégsem figyelnek oda a hozzászólók.

Ha meg épp nem ér rá a moderátor, majd az Admin felkér mást erre a szerepkörre.

Amúgy ha megfigyelitek, sokkal korrektebb, komolyabb hangvételű ennek a fórumnak a nyelvezete, hangvétele, más, hasonló fórumokhoz képest. Szerencsére a Vér Pistikék, nem itt múlatják az idejüket.

Mielőtt bárki próbálna olvasni a sorok között, nem kívánok Moderátor szerepkörben tündökölni.
Egyrészt nem vagyok alkalmas a faladatkör elvégzésére, mert eszembe jut valami, felpattanok hűséges Rosinante-m hátára és újabb szélmalomharcba kezdek, valami játék miatt.
Másrészt remélhetőleg egyszercsak kitavaszodik és akkor inkább a kertet csinálgatom, nem ülök egésznap a gép előtt.
Harmadrészt hirtelen haragú ember vagyok, ha valaki rosszalkodna, hamarabb kihajítanám a fórumról, mint ahogyan végig gondolnám az idevonatkozó szabályzati pontokat.

Amúgy vonKurtz alkalmas lenne a szerepkörre. Ha valaki nemért egyet a véleményével, percek múlva az illető eltűnne az oldalról, az összes hozzászólásával egyetemben és minden topic a hordozók és a rombolók dícséretéről zengene. :evil:

Persze nem kell komolyan venni ám a dolgot, csak kicsit szúrkálódtam. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14434 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
:D

Értjük mi a viccet.

DE bárcsak az lenne a legkomolyabb vita az oldalon. Azzal nem is volt semmi komoly gond.

Sajnos Vannak komolyabb -ahogy te írtad- "vér pistikék" most már jelen. Inkább csak a nyelvezeten kellene moderálni ahogy emberek írnak. Visszatérve a vonKurz-os BB vs DD témára ott nem volt személyeskedés emlékeim szerint, nem mint legutóbb 1-2 esetben, pl az Örömködő rovatban.
Mindenkinek van véleménye és el is mondhatja, amíg az nem sérti a közízlést és nem személyeskedő jellegű.

Sajnos ez így van amúgy az egész világban, nagyon "hangosan" tudnak írni az emberek. De szemtől-szembe a személyét is letagadná minimum a fele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14442 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

AtuqShaman írta: :D

Értjük mi a viccet.

DE bárcsak az lenne a legkomolyabb vita az oldalon. Azzal nem is volt semmi komoly gond.

Sajnos Vannak komolyabb -ahogy te írtad- "vér pistikék" most már jelen. Inkább csak a nyelvezeten kellene moderálni ahogy emberek írnak. Visszatérve a vonKurz-os BB vs DD témára ott nem volt személyeskedés emlékeim szerint, nem mint legutóbb 1-2 esetben, pl az Örömködő rovatban.
Mindenkinek van véleménye és el is mondhatja, amíg az nem sérti a közízlést és nem személyeskedő jellegű.

Sajnos ez így van amúgy az egész világban, nagyon "hangosan" tudnak írni az emberek. De szemtől-szembe a személyét is letagadná minimum a fele.

Hol és mikor?;)
A sötétben bujkáló proli partizán stílus aljas jellemről árulkodik.
Tehát hol és mikor?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14446 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Üdv Mindenkinek!

Ha már homár, legyen kövér... :P
Akarom mondani, ha már elmondhatom a véleményem, akkor nem is rejteném véka alá. :)

A topic nyitással kapcsolatban, korábban elkezdtem írni egy hozzászólást, (csak akkor túl késő, és túl sok „folyadék” volt...) abban én is azt szerettem volna javasolni, hogy az új topic nyitásának lehetősége, bizonyos mennyiségű hozzászólás után váljon elérhetővé. (pl 25-50)
Nem diszkriminálás volt a célom, nem admin szerepkörben való tündöklés (én sem vagyok alkalmas rá, hasonló okok miatt, mint Trucker kolléga) pusztán az, hogy az újak megismerjék az oldal működését, felépítését, és hogy az oldal aktív tagjai, mire és hogyan használnak egy-egy fórumtémát. Pontosan azért, mert mostanában újabb tagokkal bővült az oldal. Sajnos, ezen személyek közül páran, 1-2 hozzászólás után nyitottak topicot, nem véve a fáradtságot körülnézni az oldalon, hogy van e releváns az adott témában. (Páran közülük, azóta sem aktív tagok a fórumon)
Bár ezeket az eseteket nevezhetnénk "baleset"-nek, de figyelembe véve, a következő körülményeket, megelőzhetők lennének a további "balesetek".

A WoWs nincs még egy éves, a rajongótábora közel sincs akkora, mint a WoT-é.
Ebből az következik, hogy itt a fórumon sincs olyan sok, aktív tag. Az aktív tagok magja, pedig, nem a 20 éves korosztályhoz tartozik. Azok, akik esetleg mégis, rendelkeznek azzal a fajta intelligenciával, amely egy ilyen fórum kulturált és barátságos nyelvezetéhez szükséges.
De, figyelembe véve a WoT-al foglalkozó hasonló oldalakat, itt is csak idő kérdése, hogy mikor hígul fel eme "érett" mag, fiatalabb, esetleg "kulturálatlanabb" tagokkal.

A másik ilyen javaslatom, az lenne, hasonlóan más játékos oldalak mentalitásával, itt sem kellene engedni, a játékban használt csalásokkal kapcsolatos hozzászólásokat. Gondolok itt a bemutatásukra, és az azzal való játékra, hasonlóan a "Warezoláshoz"... Szerencsére, még egyenlőre, ebből sincs sok, de egyre nagyobb hangsúlyt kap a használata, és ez kezd megjelenni az oldalon is.
Nem el/megítélni szeretném azon fórumtársaimat, akik kipróbálták (esetleg használják...) de úgy gondolom, hogy az is hozzájárul egy oldal színvonalához, hogy az ilyen jellegű dolgokat mennyire engedik megjelenni, és mennyire hagyják ezt burkoltan vagy nyíltan propagálni. (Erre lennének az adminok és a moderátorok...)
Én, személy szerint nem próbáltam, és egyáltalán nem értek egyet a használatukkal, oly annyira, hogy a releváns oldalak látogatását is kerülöm. Én „büszke” vagyok arra, hogy amit eddig elértem a játékban (bár tény és való, nem sok) de azt mindenféle segédeszköz nélkül tettem. Pont ezért, úgy gondolom, ennek az oldalnak sem kellene engednie még csak a "kipróbáltam" jellegű hozzászólásokat sem, lévén, ezzel is felhívják az újak figyelmét a létezésére. Tudom, ezzel még nem fognak eltűnni ezek a dolgok, de legalább megpróbálhatjuk lassítani a terjedését.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14456 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

zstorok75 írta: De, figyelembe véve a WoT-al foglalkozó hasonló oldalakat, itt is csak idő kérdése, hogy mikor hígul fel eme "érett" mag, fiatalabb, esetleg "kulturálatlanabb" tagokkal.

Már elkezdődött.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.