Adminok figyelmébe

Több
8 éve 1 hónapja #14621 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

AtuqShaman írta:

geotigris9 írta: Ezt kiegészíteném azzal is, hogy írhatna ide aki akar szeretne is e féle dolgot / titulust és akkor azok közül kellene megszavazni szerintem, ne csak úgy vaktában.


Ezt az ötletedet hanyagoljuk, nagy tisztelettel. Maradjunk a "ki lenne alkalmas szerintetek" módszernél. :D


Nyilván arra gondoltam aki a kritériumoknak is megfelelne mint Trucker példának okáért. Aki meg amúgy nem felelne meg a kritériumoknak az hiába indulna, mert nem lenne megszavazva.

És amint utóbb írtam az arra irányult bár valaki megfelelne, de nem akarja ezért vagy azért eset....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #14774 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Trucker39 kinevezve moderátorrá. Olvastam hogy ódzkodik tőle, de úgy gondolom hogy meg van benne minden amit a rang megkövetel: gyakran itt van, hidegfejű, tisztánlátó.
Ha csak néhány dolgot/usert/topikot is raksz helyre, már akkor is sokkal beljebb leszünk, szóval no para ;) És előre is kösz a segítséget :)
Bármilyen kérdésed van, a fórum Staff topikjában felteheted (csak admin+mod látja az a szekciót).
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Jacktor által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, vonKurz, Eper, sgt_dog, zstorok75, AtuqShaman, DragonZ, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #14780 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Köszönöm a kinevezést. Szerintem nem jól választottál, de azért megpróbálok megfelelni a feladatnak.

Szerk: A nagy kinevezés alkalmából meghalt a számítógép processzor hűtő ventillátora és összeomlott a rendszer. Rossz ómennek tűnik.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #14781 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Moderátornak kinevezve még: Benign_Wolf33.
Hajrá ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Eper, sgt_dog, zstorok75, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #14804 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Trucker39 írta: Köszönöm a kinevezést. Szerintem nem jól választottál, de azért megpróbálok megfelelni a feladatnak.

Szerk: A nagy kinevezés alkalmából meghalt a számítógép processzor hűtő ventillátora és összeomlott a rendszer. Rossz ómennek tűnik.


Hát minden kezdet nehéz ... tartja egy mondás.
Milyen proci hűtő kellene Trucker? Van egy gyári hűtőm 1156 foglalatú lapra, ha kell ingyen odaadom neked.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja geotigris9 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #14814 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Egyenlőre szédszedtem, kitakarítottam... mármint a ventillátor siklócsapágyát. Összeraktam, beolajoztam, egyenlőre működik. majd ha lesz rá pénzem, veszek egy másikat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.