Adminok figyelmébe

Több
8 éve 2 hónapja #14551 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Doktoruur írta: Bekaphatod Dog. :) Láttam én is, csak lusta voltam már kijavítani. :whistle: Na de majd most! :lol:


Magas labda volt,nem lehetett kihagyni ;) :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14569 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

geotigris9 írta: Nos ezt most olvastam szóval nem olvastam el még mielőtt írtam amit írtam az előző HSZ-ben veled kapcsolatban, de ez csak megérősitt abban, hogy te volnál a legalkalmasabb erre a feladatra. És amint látod néhányan köszönetet mondtak a HSZ-m alatt ami nem nekem, ha nem a te személyednek szólt!

Szóval szerintem még gondolkodhatnál rajta, értem az érveidet, de az a meglátásom igazából csak kifogások. Nem mondom, hogy vállad el vagy ne, de még aludhatnál rá egy kicsit mielőtt véglegesen döntesz.

Nyilván igen ez + felelősség + idő is és akik amúgy csinálják az oldalt ők is plusz időt raknak bele. De ha kényszerként élnéd meg, ha elvállnád akkor azt mondom ne tedd.

! Most eszembe jutott egy köztes javaslat, vagy csak próbáld ki milyen lennél adminként néhány napra, hogyan tudod összeegyeztetni idővel egyéb dolgokkal mert mint mindennek a puding próbája az evés.

Gondolj bele menyivel más lenne az ország a világ, ha mindenki felvállalna valami plusz dolgot a közösségért, minden anyagi motivációt nélkülözve, csak azért, mert tudja ezzel is jobb lesz a közösség mert valahol, szívügye is a dolog és végső soron a világ is és egyébként meg az ő lelkének is csak javára válik egyébként.


Hogy ki alkalmas és ki nem, az idővel derül ki. Mindenki ismeri egy kicsit saját magát, természetét :) így (remélhetőleg)megfelelő döntést tudd hozni figyelembe véve a kritériumokat.
Igen, ez + idő és felelősség de ezt vagy szível-lélekkel csinálja az ember vagy sehogy.
Admin jogok (beállítástól függően) mások mint a moderátoroké, míg az előbbi (szinte) mindent megtehet a fórumon addig az utóbbi csak hsz-t helyezhet át, témát zárolhat stb csak hogy pontosak legyünk. :)
És hidd el nekem hogy amennyi jót kap az ember annyit kap az ellenkezőjéből is.
Néha embert próbáló türelem kell hozzá, a legtürelmesebb ember is elvesztheti nagy ritkán a türelmét mert nem vagyunk egyformák és sokaknak az a lételemük hogy másokat megkeserítsenek (ahogy az életben úgy a fórumokon is) majd utána már csak dacból ill majd én megmutatom ! felkiáltással csak folytatja de már céltudatosan...
Fel lehet vállalni ezt a + dolgot de véleményem szerint pár nap kevés egy próbára.
Ahogy Trucker39 is írta itt előfordulnak "balesetek", íratlan szabályok be nem tartása, hiába szólsz, kéred meg a másikat ezek kapcsán.
A komolyabb hangvételű nyelvezettel (más fórumokhoz képest) is egyetértettem eddig.
Mivel szerintem az utóbbi 1-2 hónapban már megnőtt azon témák, hsz-k száma melyek már (egyre több) moderátori feladatot igényelnek.
A komolyabb hangvétel is megmaradt még a tagság javánál de sajnos egyre többször lehet olvasni olyan hangvételű írást ami nem éppen kulturált.
Ahogy a játékban úgy itt is megkezdődött a "felhígulás".
Ez egy természetes folyamat és valóban egy kicsit szélmalom harc...
Írom mindezeket úgy hogy 4 éve vagyok moderátor egy stratégiai játék fórumán, koordinátorként (admin jogokkal) több mit 2 évet "húztam le".
Teljes embert kíván, és egy jó csapatot. ;)
Végül de nem utolsósorban jelezném hogy ez nem jelentkezés részemről, csak kikívánkozott belőlem a téma kapcsán. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, geotigris9, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14573 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Annyit tennék a dologhoz hozzá, hogy anno csinálgattam másodmagammal a War Thunder: GF magyar weboldalt. Nem volt a dolog hosszú életű. Talán egy évig üzemeltettük az oldalt. Arra mindenesetre jó volt, hogy tudjam, mivel jár egy Admin feladata, illetve Moderátoroknak mi a dolga.

Jó sok cikket, segédletet írtam abban az egy évben a játékról. Szerencsére kevés alkalommal voltam kénytelen élni az Admin jogkörömmel. Ennek tudatában írtam korábban, amit írtam. A lényege nem változott a mondandómnak. Nem tudom elvállalni a Moderátori szerepkört ezen a weboldalon. Szívesen segitek a játékosoknak tanácsokkal. Utána nézek dolgoknak. Írok erről - arról ezután is, de megmaradnék abban a szerepkörömben, ha nem bánjátok, ami a weboldal megalakulásakor is voltam. Vagyis egy néha lelkesebb, máskor meg kevésbé lelkes, hajós játékokat kedvelő, játékosnak, aki néha kicsit többet írogat a weboldalra, mint talán kellene. ;)


(Aki itt volt már a kezdeteknél is, az biztosan tudja, hogy a rendfokozati jelzések ötlete, mármint a hajós, tőlem származik. Szóval azért vagytok matrózok ezen az oldalon és nem honvédek. :)
Persze rengeteg munka volt a jelzéseket átalakítani és a fórum motorba beépíteni. Ezeket az Admin-nak köszönheti meg mindenki.)

Evezzünk viszont most már komolyabb vizekre.

Mondjuk hétvégéig írja be ide mindenki, aki szeretne valakit jelölni Moderátornak az oldalra. Esetleg lehetne mellé egy egyszerű szavazást is tartani. Bizonyára meg lehet valahogyan oldani.
Hétvégére szülessen meg egy eredmény és annak a fórumozónak adja Jacktor a Moderátori jogkört.
Jövő hét elejétől már el is láthatja a feladatkörét (persze, ha addig kijózanodik).
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, sandorati, geotigris9, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14581 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Trucker39 írta: Annyit tennék a dologhoz hozzá, hogy anno csinálgattam másodmagammal a War Thunder: GF magyar weboldalt. Nem volt a dolog hosszú életű. Talán egy évig üzemeltettük az oldalt. Arra mindenesetre jó volt, hogy tudjam, mivel jár egy Admin feladata, illetve Moderátoroknak mi a dolga.

Jó sok cikket, segédletet írtam abban az egy évben a játékról. Szerencsére kevés alkalommal voltam kénytelen élni az Admin jogkörömmel. Ennek tudatában írtam korábban, amit írtam. A lényege nem változott a mondandómnak. Nem tudom elvállalni a Moderátori szerepkört ezen a weboldalon. Szívesen segitek a játékosoknak tanácsokkal. Utána nézek dolgoknak. Írok erről - arról ezután is, de megmaradnék abban a szerepkörömben, ha nem bánjátok, ami a weboldal megalakulásakor is voltam. Vagyis egy néha lelkesebb, máskor meg kevésbé lelkes, hajós játékokat kedvelő, játékosnak, aki néha kicsit többet írogat a weboldalra, mint talán kellene. ;)


(Aki itt volt már a kezdeteknél is, az biztosan tudja, hogy a rendfokozati jelzések ötlete, mármint a hajós, tőlem származik. Szóval azért vagytok matrózok ezen az oldalon és nem honvédek. :)
Persze rengeteg munka volt a jelzéseket átalakítani és a fórum motorba beépíteni. Ezeket az Admin-nak köszönheti meg mindenki.)

Evezzünk viszont most már komolyabb vizekre.

Mondjuk hétvégéig írja be ide mindenki, aki szeretne valakit jelölni Moderátornak az oldalra. Esetleg lehetne mellé egy egyszerű szavazást is tartani. Bizonyára meg lehet valahogyan oldani.
Hétvégére szülessen meg egy eredmény és annak a fórumozónak adja Jacktor a Moderátori jogkört.
Jövő hét elejétől már el is láthatja a feladatkörét (persze, ha addig kijózanodik).



Ezeket olvasva az azért kiderül a megérzésemben most sem csalatkozhattam. (hogy ki lenne alkalmas)

Az tény igen mint minden feladat bár tűnjön kicsinek vagy nagynak egész embert kíván, tehát belülről kell fakadni valami indíttatásnak hozzá az
"alkalmas" paramétereken felül még. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14616 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
"Mondjuk hétvégéig írja be ide mindenki, aki szeretne valakit jelölni Moderátornak az oldalra. Esetleg lehetne mellé egy egyszerű szavazást is tartani. Bizonyára meg lehet valahogyan oldani.
Hétvégére szülessen meg egy eredmény és annak a fórumozónak adja Jacktor a Moderátori jogkört.
Jövő hét elejétől már el is láthatja a feladatkörét (persze, ha addig kijózanodik). "


Ezt kiegészíteném azzal is, hogy írhatna ide aki akar szeretne is e féle dolgot / titulust és akkor azok közül kellene megszavazni szerintem, ne csak úgy vaktában.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14620 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

geotigris9 írta: Ezt kiegészíteném azzal is, hogy írhatna ide aki akar szeretne is e féle dolgot / titulust és akkor azok közül kellene megszavazni szerintem, ne csak úgy vaktában.


Ezt az ötletedet hanyagoljuk, nagy tisztelettel. Maradjunk a "ki lenne alkalmas szerintetek" módszernél. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.