Amerikai csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #6169 Írta: Norbert_HUN
Norbert_HUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
No, ez legalább reményteli, ugyanis most lett meg a New York és stock állapotában valamint az újraképzés alatt lévő kapitánnyal besírok rajta.
Az ellenséges DD úgy rajzanak körülöttem, mint a dögre lecsapni készülő keselyűhad, a repcsik tonnaszám dobálják a torpedókat. A Nagy Alma viszont képtelen a fordulásra, ellenben viszont legalább jó lassú. A Wyoming-gal simán kifordultam a torpedótámadások elől, ezzel viszont max. limitálom a becsapódások számát és már nyomom is a javítást.
Amit eddig értékelni tudok rajta, az a cső(vek). Elég jól adja a citadellákat, néhány cirkáló már bánja, hogy beleállt egy lőpárbajba. A kis lőtáv miatt sajnos most még eléggé közel kell maradnom az eseményekhez, így sok találatot bekapok, de ezeket elég jól bírja. Ha viszont jön a torpedók özöne, hamar vége a csatának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6185 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Érdemes a New Yorkra feltenni a lőtáv növelő mütyürt? Vagy inkább a toronyforgás+töltésidő csökkentőt... Term. először azt tettem fel, de ugy látom h a lőtávolságra küldött lövések nagy része tiszta lőszerpazarlás, lehet többet ér a másik. hmmm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #6187 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Olyan nincs hogy toronyforgás+töltés idő csökkentő. Olvasd el figyelmesen, mit is ad pontosan az a modul.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6190 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
iigen, nálam is ezt irja, +15% a főágyu töltési idejéhez és +15% a torony forgási időhöz. De van akkor bármi értelme is ennek a modulnak, hogyha felteszem, akkor rontja az elsődleges képességeket? Az csak elirás lehet, s 15% képességjavulást kell jelentsen. hmmm? :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6192 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem elírás. ;)

Valamit valamiért. Toronyforgási sebesség növelésért, töltési idő romlást áldozol.

Én nem raknám fel csatahajóra, mert csatahajóval nem középen kell harcolni. Bal vagy jobb csapáson menni, lehetőleg oszlopban másik csatahajókkal. Fókuszált célt lőni mindenkinek az oszlopban. Így hatékony a csatahajó.

Ha így használod, akkor meg sokkal fontosabb a minél rövidebb töltési idő és kevésbé számít a toronyforgási sebesség.

Ez utóbbi inkább a cirkálóknak nagyon fontos dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #6193 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
nehogy kekeckedésnek vedd de valami itt nekem nem tiszta :unsure: . Mind a kettőre +ot ir ki, amire azt mondod, h töltésidőre az 15sz. romlás, s a toronyforgásra meg 15 sz. javulás. Tehát a toronyforgásnál ez szerint a magasabb szám a jobb, vagyis a gyorsabb.

De, ahogy nézem a toronyfejlesztéseket, mást látok.
Pl Phoenix, alaptorony: 180 Degree Turn Time ........ 16,4 sec
fejlesztett torony: 180 Degree Turn Time ........ (+1,6), azaz 18sec.

a 180 fokot az alap torony 16 sec alatt fordulja, a fejlesztett 18 alatt, vagyis lassabban S a szinezés is ezt mutatja, a fejlesztett toronynál az 1,6-ot pirossal jelzi, romlásnak. (ami képesség javulás egy modulnál, az zölddel van jelölve)

tehát a toronyforgásnál is, ahogy a töltésidőnél, a kisebb időtartam a jobb, én azt hiszem.

akkor meg annál a Main Bat. Mod. 2-nél az h mindkettőhöz +15% van irva, elirás kellene legyen és azok 15 százalék javulást jelentenek a valóságban. Na? :whistle:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.