Amerikai csatahajók

Több
8 éve 6 hónapja #7016 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
NC tulajdonosokat kérdezem, nektek mennyire pontos ?
Én örülök, ha cc 17-20 km - es távolságból 2-3 betalál a 9 - ből .. :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7020 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Kb ennyi.:)
Inkább az zavar, hogy alig akar adni citadellát mostanság. Elébb is bementem egy Tirpitz és egy NC közé, és tán 1 lett összesen, 5km-en belül, vagy 5 sortűzből. Igaz én se kaptam, ami jó hír.
Régebben 20 km-ről is adott 1-1-et, mostanság semmi, bár most buktam is 5-öt zsinórban, lehet csak szopóágon vagyok. Teljesen fel volt háborodva egy Atago, vagy mi, 8 km-re megállt pont előttem, 6-ból 6-ot beszedett 1 citadellával és meghalt. Még le is noobozott, mi lett volna, ha tudok játszani? Egy álló hajót csak eltalálok 8 km-ről.
Már most amúgy elég sokat mentem vele, Iowát grindelem csak, elég hosszú lesz ez a 175K prém nélkül, szerintem ez átlagos hajó, 53.5K átlag sebzés, ennyi a többivel is kb, igaz a hp meg nő felfele elvileg, ami lelőhető. Amikor csak tehetem, bemegyek közelharcolni, azok jobb körök szoktak lenni, sokat vagyok top, azért az számít olyankor. Ha tuti nincs romboló azon az oldalon, és nem 5-nek esel neki, lehet próbálkozni, de a torpedókra akkor nagyon figyelni kell, főleg a Tirpitzeknél.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7022 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Üdv!

Szeretném kikérni az itt egybegyült bajtársak véleményét az V. szintü New York-al kapcsolatban.
Ti milyen hajónak tartjátok?
Tegnapi nap végre összejött rá az XP, de mielött nekivágnék egy kis információt szeretnék kapni róla.

1.) Ti mit javasoltok, hogyan érdemes vele játszani? (Belemászni az ellen képébe vagy távolabbról osztani az áldást)
2.) Hogyan, milyen sorrendet javasoltok a fejlesztésekhez?
3.) Milyen kapitányi képzettségeket érdemes használni hozzá?
4.) Milyen felszerelések javallottak hozzá?
5.) Egyéb javaslatok, észrevételek, tanácsok.

Köszönöm
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7037 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Szerintem jó hajó, de csak egy lépcső a New Mexikó előtt. Nálam +16% lőtávval ment, kapitánynak a szokásos, első 3 túlélést segítő, toronyforgás, basic és advanced fire training. (Ez utolsó még nem volt meg.) Túl közelre nem érdemes bemenni, bár ott is helytáll, de sok omaha/clev, szénné gyújt pillanatok alatt. Első olyan hajó, amivel érdemes is célozni, nagyjából ugyanis oda fog lőni.:) Fejlesztésre lőtáv, motor, B test. Igazán nincs légvédelmed úgyse a B-vel sem, és mivel nincs felderítő repcsi, a +lőtáv jól jön.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7045 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem rosszabb mint a korábbi csatahajók.

1: csak távolról, 10+ km-ról lőni Ap-val.
2: szépen sorban, mint az aknamezőn, meghajtás, lőtáv, törzs
3: nálam: basic training, torony forgási sebesség, +1 fogyóeszköz kb mire ezek meglesznek át is jutsz rajta.
4: fejlesztésnek nálam: -20% lőszerrobbanás, +16% lőtáv, -3% tűz -5% áradás. Ez utóbbi nem sokat számított sajnos mert az Omahák a nagy tűzgyorsaságukkal egyfolytában felgyújtottak. Ha közel értek annyira, de rendszerint közel értek ha ketten jöttek.
5: rombolókat kerüld, vagy ha közel merészkedik, akkor sajnos át kell váltani HE-re és akkor teljes sorozat neki. Amúgy meg ahogy a többi csatahajóval, 10+km-ról osztani amit lehet, célkeresztet és az AP röppályáját bemagolni, milyen sebességű ellenfél esetén hová kell lőni. Párhuzamosan, max sebességgel haladó Omahánál a célkereszten 10-el a ellenséges hajó orra elé célozva, ugyanez Clevelandnél már kb 13-al elé célozva. Rombolóknál meg 13-15+ ugyanez a szám.
A repülők lesznek rád veszélyesek így hasznos lenne 1-1 CA a közelbe, de nem lesz rá sűrűn példa, hacsak nem szakasztárs. Fejleszett Omaha, és Cleveland remekül tud rád vigyázni, de ne feledd, ők sem mindenhatók, 1-3 repülő akkor is át fog jutni rajtuk, hacsak nem kezdő a CV kapitány, így készülj a fordulózásra és/vagy a sebességcsökkentésre. Ekkor a íksérő útban szokott lenni, de csak egyszer kell megértenie hogy ne melletted hanem mögötted-elötted legyen és nem lesz probléma.
5 tornyod lesz, így sokkal többet kell forognod hogy a középső is célra tudjon állni, de megéri a plusz időt amit a fordulásra szánsz, ha éppen nem jön felét 3-6-sok torpedó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #7062 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Most vettem csak észre, hogy a felderítőt át lehet cserélni fighterra az NC-n.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.