Amerikai csatahajók

Több
8 éve 6 hónapja #6260 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
hmmmmm :lol: elnézést h ujoncként mondom, de
szerintem csatahajóra felesleges a 6.érzék, az első 3 perc után látnak és kész B) , a második sorbeli toronyforgásos skil is felesleges, hisz az csak a másodlagos fegyverzetet segiti ugy tudom, 155 mmig,

s 3ik, 4ikre a javitos skillek? mit szóltok hozza?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6272 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
3.-nak a +1 javítás az hasznos szerintem. Plusz utána majdnem rendszeres a meccseken a drenya achi, már ha végig túléled és kapod az áldást közben.
4.-en még törpölök, de szerintem nekem a Last Stand lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #6275 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A 6. érzék és a lövés előrejelző szerintem is felesleges, úgy se nagyon tudok mit csinálni, esetleg néha segítene, ha 20+ km-ről lövik a Colorádóm, de még ha fordulok is kapok a szórás miatt így is úgy is. Látni meg 95%-ban úgyis látnak. A toronyforgás a nagy kaliberre is vonatkozik, +0.7 fok/sec, a 155 mm alattira +2.5 fok/sec. Nem mondom, ezzel se lesz cirkáló, de azért látványosan javul tőle a forgás. Én 4.-re ezekre is másodlagos +20%-ot rakok, egy hogy a légvédelem feljebb egyre fontosabb, 2 a másodlagos alapban ellő 5 km körülire, ott is jól jön a +20% a rombolók ellen. Nekem sokat segít a Colorádón, hogy hátat fordítok a rombolónak, érdemben nem tud megtorpedózni, a másodlagos pedig lecsipegeti, felgyújtja elég sűrűn. És még meg sincs rá a +20% pedig. És a basic fire training fog utána következni nálam is.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6276 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

leopardusz írta: hmmmmm :lol: elnézést h ujoncként mondom, de
szerintem csatahajóra felesleges a 6.érzék, az első 3 perc után látnak és kész B) , a második sorbeli toronyforgásos skil is felesleges, hisz az csak a másodlagos fegyverzetet segiti ugy tudom, 155 mmig,

s 3ik, 4ikre a javitos skillek? mit szóltok hozza?


rosszul tudod, ott van hogy 0,7 fok/masodperc a nagy agyukra, illetve 2,5 fok a kicsikre.

nem hangzik soknak, de az :)
Colorado pl 53,7 masodperc alatt fordul 180 fokot, azaz másodpercenként 3,3-t, ezt javítja 4-re a skill.

más kérdés, hogy sokadik skillnek veszem csak fel, mert vannak nala fontosabbak is, szerintem...

hatodik érzék meg arra való, hogy tudjad mikor látnak.
és mikor látnak ? bingo, akkor látnak, ha jön a torpedó :)
vagy jön egy repülő...

szal ha a spot távolságod 15km, akkor nagyon nagyon hasznos tudni, hogy 15km-n bellül van-e bárki nálad kisebb hajó, egy cirkáló is lehet akár 13-14km-re...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6289 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
6. érzék akkor jó, ha egyedül maradtál, vagy egyedül vagy egy oldalt és ellennél van romboló. Ha világít a paralámpa, akkor lehet tudni, hogy ő az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6341 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ma is sikerült 7.-re leduplázni a Colorádót. Nem is ez az érdekes, már 50% wr-em sincs vele, ami nem is meglepő, viszont berakott 9-esek közé, én voltam a legkisebb, semmi más 7-es. 3 citadellát vágtam 2 Iowának, meg az apró, lett vagy 80K dmg-em 2 killel:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.