Amerikai csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #6385 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Végre egy elfogadható csata ettől a szerencsétlen Coloradotól...


Mondjuk ettől még hányás ízű a szám, ha előveszem.... :sick:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6386 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Küld át a cheat - et ... :P

Kedd után talán egy fokkal jobb lesz ... :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #6636 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Átrágtam magam a Colorádón, 1. csata NC-vel, erőlködés nélkül 90K dmg, A fedélzettel, alap lőtávval. Nem is raktam rá a +16%-ot, alapon ellő 21 km-re, majd a fejlesztettel meg valami 23, más szerint sincs értelme növelni a lőtávot? Egyelőre +20% AA-t raktam oda, majd kiderül. Ráadásul még spotter repülő is van 4 db, el se használtam 1-et sem, de így is kapásból lőttem 2 citadellát, 1-iket egy Tirpitznek. Azért nagyon nem mind1, hogy 28 csomóval (csak a motort tudtam ki free xp-zni), vagy a Colorádós 20-al hajókázol. Így utólag már egész jó köröket mentem a Colorádóval, voltak csaták, ahol egyszerűen nem tudtak kilőni 3-an sem, igaz én se tudtam semmit kinullázni, szal nem bánom, hogy vége, öröm volt eladni. Főleg az a sebesség, az agyrém Tirpitzek közt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6640 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem rossz hajó az a Colorado... ellenfélnek... :)

De hagyjuk a viccet. Ráálltam egy csapásra, ajánlom azoknak, akiknek van türelmük hozzá. Hajót kifejleszteni, megvenni, felfejleszteni minden modult és kiegészítőt maxra, akkor s csak akkor kihajózni a dokkból az átvezényelt tapasztalt - ám még ehhez a hajóhoz tapasztalatlan - parancsnokkal. Néhány - olykor felejthető - ütközet után a kapitány ráérez a hajóra, s utána: Hadd szóljon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6859 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Egyik szemem sír, a másik nevet. NC-vel battyogtam tegnap előre, és olyan 9-10 km-nél full merőlegesen kihajókázott elém egy Iowa. Első 6 ágyú tűz, 4 találat, 2 citadella, lő, nyilván szinte semmi sebzés, mert hosszában álltam, ráfordultam balra, ágyúk jobbra, betölt, full oldalsortűz, 6 találat, 2 citadella, és vége. 10 találat, 4 citadella, szerintem a többi is eltalálta, csak már ugye meghalt akkor. Elég papírnak tűnik, pedig arra hajtok, bár lehet ezen alap test volt még. Vagy teljesen át kell szokni arra, hogy csak az első 6 ágyúval lő az ember, és inkább merőlegesen áll a másikra, nem tudom. Már most az NC-vel is vannak gondjaim, picit szögben állok, és 20 km-ről telibe vernek, én meg el sem találom, megtanult mindenki célozni, én meg elfelejtettem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Martaloc801124
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6861 Írta: Martaloc801124
Martaloc801124 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
goxwot.blogspot.hu/2015/09/050-wows-aim-assistant.html

Nézd meg ezt és különössen az alatta levő videót, tény hogy ez 5.0.0. alatt volt csak jó, de szerintem orosz oldalon már van új cheat megint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.