Csatahajókról általánosságban

Több
8 éve 8 hónapja #4606 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Csatahajók
Üdv mindenkinek.Az lenne a kérdésem,hogy tier 7-8-9-10 ben mennyire jó a csatahajók légvédelme?Mert most tier 6-nál járok mindkét ágon,de sokszor csak egy úszó céltáblának érzem magam,egyszerűen nem tudom ki védeni a levegőből jövő torpedókat.Magasabb szinten változik a dolog?Vagy még rosszabb lesz???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4610 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Csatahajók

James Onedin írta: Üdv mindenkinek.Az lenne a kérdésem,hogy tier 7-8-9-10 ben mennyire jó a csatahajók légvédelme?Mert most tier 6-nál járok mindkét ágon,de sokszor csak egy úszó céltáblának érzem magam,egyszerűen nem tudom ki védeni a levegőből jövő torpedókat.Magasabb szinten változik a dolog?Vagy még rosszabb lesz???


japánnak van, amerikainak meg nagyon durván van.
igazából ami kell ellene, az az hogy ráforduljál, oda meg fordulékonyság kell, illetve hogy együtt menjetek 2-3, 3 hajó egymástól 1-2 km-re gyakorlatilag feltörhetetlen dió egy ugyanolyan tieres CV-nek.
magasabb szinten a csatahajón is van vadászgép, és az nem azt csinálja, hogy lelövi a bombázót, 1-2t le is lő :)
de nem arra van, hanem megzavarja, és tizedére csökken az esélye neki...
magas tierben magányos csatahajót viszont 3 torpedó századdal ha úgy elkapok, hogy nem figyel, és nem kezd el forgolódni, 6-7 torpedó garantált, ami mondjuk a tier4 elleni 7000 sebzésről lemegy 3500-4000-re, de azért 6*4000 az is kellemes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4612 Írta: DeteCT0R
DeteCT0R válaszolt a következő témában: Csatahajók
Alapbol minden csatahajon katapult scout van. Viszont atlehet tenni fighterre ha nem sajnalod a minusz lotavot. Viszont fighter megeri mert legalabb megzavarja a torpedosokat es tobb ideig van a levegoben igy tobb eselyed van hogy kevesebb torpedot kapsz be.

+ha kifejleszted a kapitany kepesseged hogy egy squadba tobb repcsi lessz +1-el akkor mar 2 katapult fightert is feltudsz kuldeni csatahajorol az mar eleg jol pusztit a levegobe.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja DeteCT0R által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4613 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Csatahajók

DeteCT0R írta: Alapbol minden csatahajon katapult scout van. Viszont atlehet tenni fighterre ha nem sajnalod a minusz lotavot.


Egyetlen egy csatahajón nem találkoztam olyan lehetőséggel, hogy a scout gépet le lehet cserélni fighterre. Olyan van, hogy aranyért sűrűbben lehet használni, de az is scout.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4614 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Csatahajók
Azért kérdeztem mert tegnap olyan csatában voltam,ahol a New Mexicoval én voltam a legkisebb hajó.A legnagyobbak pedig ha jól emlékszem tier 9-es hordozók voltak.Már az elején kaptam egy olyan torpedó sorozatot hogy nem tettem zsebre...Így el gondolkodtam azon hogy folytassam-e tovább a csatahajó vonalat.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4615 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Csatahajók

DeteCT0R írta: Alapbol minden csatahajon katapult scout van. Viszont atlehet tenni fighterre ha nem sajnalod a minusz lotavot. Viszont fighter megeri mert legalabb megzavarja a torpedosokat es tobb ideig van a levegoben igy tobb eselyed van hogy kevesebb torpedot kapsz be.

+ha kifejleszted a kapitany kepesseged hogy egy squadba tobb repcsi lessz +1-el akkor mar 2 katapult fightert is feltudsz kuldeni csatahajorol az mar eleg jol pusztit a levegobe.

Nem fogsz 2-t felküldeni, az anyahajók repülőreire vonatkozik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.