Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #66227 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mint már sokszor leírtam időszakok vannak van amikor a Win gyenge van amikor a találat van amikor minden és 2 havonta van egy nap amikor minden jó Bocsánat nem jó hanem normális.vagyis olyan mint amilyennek mindig lenni kellene . Odalő ahová célzol és annyit sebez amennyi elvárható..  
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hete akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4, lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 napja #66229 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mint már sokszor leírtam időszakok vannak van amikor a Win gyenge van amikor a találat van amikor minden és 2 havonta van egy nap amikor minden jó Bocsánat nem jó hanem normális.vagyis olyan mint amilyennek mindig lenni kellene . Odalő ahová célzol és annyit sebez amennyi elvárható..  
A gyenge win nem izgat különösebben, az már inkább, hogy ha megfeszülök, akkor sem találok el semmit sem. Aztán pár órával később:

 

Most meg hirtelen megtanultam? 
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 napja #66230 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem csak mostmár  nem tol ki veled az RNG Minden a géptől függ véget ért a szivatós időszak néha nyerni is hagyni kell mert különben tényleg letörlöd és akkor kivel etetik az elitet ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66251 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000, [DPH] Greendevil97, akkufuro, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66252 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 
Egyszer mind erre a sorsra fogunk jutni szerintem. Becsülöm, hogy meghoztad ezt a döntést. Sok sikert, bármivel is játszol ezután! ezután.  
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66253 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Néha tényleg azt gondolja az ember, hogy "ezt már nem hiszem el" és ilyenkor szakad el a cérna. 
Sok sikert a továbbiakban. O7
​​

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.