Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #66396 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Itt kettővel feljebbi ismétlése 6 kör 4 !!!! csillagmentés olyanok között akik ugye sokkal jobb játékosok mint én, hiszen ezüst ligások.( Vagy csak többet költenek a játékra ?) Tehát a győzelem nem attól függ hogy játszol hanem milyen csapatba tesz be a gép.         A  negyediket nem engedi feltenni a rendszer.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2 éve 9 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66418 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok!
Olvasgatok olvasgatok csemegézek.... Szerény véleményem szerint ez a legcsodálatosabb legjobb és megismételhetetlen játék...........................................volt 7 évvel ezelőtt amikor elkészült... Ergo a kezdetek óta játszottam és olykor még még el eljátszogatok ezzel a had ne nevezzem mert nem tűr nyomdafestéket. Másfél év kihagyás után erre vetődtem ígérték a régi ismerősök hogy változott grafika jobb lett és sok mindenen javítottak. Igaz, csak a legfontosabbat felejtették el...... Gátlástalanul csal a wg és sok a  csaló a játékosok  közül is. 
A saját hazájukban már lassan az 50% - uk befejezte a játékot ezzel a moslékkal. Mi is a probléma? Talán az hogy sokan vásárolgatnak 1 éves prémiumot hajókat és ki tudja mi a szart "pénzért". Na ezt kellene egyszer s mindenkorra elfelejteni és magasról szarni a több xp-re és egyéb pluszra csatánként. Soha többé konténer vásárlás prémium és hajóvásárlás és így tovább.... Ha nem akar a nagyszerű wargaminges szarházi banda a szibériára kerülni azonnal változtatnának a kivitelezésen. Nagyon sjanálom de azt kell mondanom hogy megérdemlitek hogy itt szoptok ezzel a gusztustalan szarral. Személy szerint nagyon ritkán ideesz a fene megyek 1-2 csatát feltérképezem hogy szart se változott ez az egész mocsok és azonnal ki is lépek a francba. Van családom munkám és van millió más játék is. Akinek alapból alacsony a vérnyomása annak ideális a játék nem kell naponta 8 kv-t elfogyasztania. Ellenkező esetben gyomorfekély agyvérzés szívroham lesz a végkimenetel. Hát sok sikert mindenkinek aki még úgy érzi hogy Halleluja ennél jobb "okádék" játék nincs és nem is lesz soha.
Bocsánat ha valakit esetleg megbántottam volt már erre példa főleg a sok seggnyalót szarrágót aki írkál a wg-nek hogy melyik oldalról hajoljon a segge felé. 
Természetesen mindenkinek csodás élményeket kívánok aki valóban normálisan játszik. 
Sok sikert srácok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66419 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ivós játék: akárhányszor meglátsz itt egy dühöngős posztot, igyál.

De most komolyan. Én néha nem értem az embereket. Főleg, amikor azt állítja valaki, hogy rengeteg más dologgal játszik, szarik a játékra, mert nem élvezi, de annyi ereje bőven van, hogy a fórumon bőségesen megossza magvas gondolatait.

Aki nem élvezi, törölje le végleg és kész.. ingyen kap 60 Gb szabad helyet!

Csak szemezgetés végett: bármit írsz a WG-nek, nem fogják kinyalni a segged. Nem tudod se prémium fiókkal, se semmivel javítani a játék élményét játéktudás hiányában. Ebben a játékban borzasztó kevés a csaló, és kár minden rossz élmény után egyből erre gondolni, mert a hiba leggyakrabban a tükörből néz vissza. 
Én 5 éve játszom, egy fillért se költöttem, és szerintem a statom magáért beszél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66420 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos...nincs napi...heti rendszeresség az olvasásban...és az sosem árt... Valóban semmi örömöt nem nyújt már ez a játék..... Hogy miért is játszom olykor? Vannak régi ismerőseim...akikkel azért szívesen futok néhány kört....... Ami a statot illeti...nem panaszkodhatom...bár nem kiemelkedő... egy igen erős középszintet mindíg is a magaménak tudhattam...így ez kapufa........ Talán jobban körül kellene nézni...mit írnak az emberek... és itt bizony hamar észrevehető...hogy olyanok is írják hogy rosszá vált a játék rendszere...akik már a kezdetek óta itt vannak. Azért nem árt megnézni azt is...hogy 60% feletti statoknál szinte labdába sem rúg az ember. Ha pld meglátok a matchmakingben egy olyan klán nevet...ami már totálisan kiemelkedik a mezőnyből...már tudom hogy sanszunk sincs. 7 évvel ezelőtt alig vártam...és sokan így érezték hogy játszhassanak. A magam részéről...már úgy ülök a gép elé...hogy elég 1-2 vagy 3-4 csata és felfordul a gyomrom...viszont vannak jó haverok...akikkel elszóragozgatunk.... A mondataid tele vannak minősítésekkel...az enyémek általánosításokkal...még akkor is ha ezek valóságosak...avagy esetlegesen néhány embernek kevésbé fogyaszthatóak. A tények attól még tények maradnak..... A csalást értsd úgy...nem feltétlenül kell más "hasznos mellék programot" használni...elég ha segíti őket a program. Egy dologban azonban minden bizonnyal egyetértünk. Ez egy program...a program pedig azt teszi...amit a programozója megírt. Kvázi nincs...és soha nem létezett "rng"... (ami csupán egy megfoghatatlan fogalom) pusztán arról van szó...hogy az adot embert keésbé...vagy szinte alig támogatja a játék. Egy példa...a régi accounttal: amíg nem írtam a wg-nek hogy mit gondolok...55-56% között volt a rata...ezt követően érezhetően megcsappantak a nyerési arányok...le is csúsztam 50-51% közé és úgy is maradt. Nem szeretnék elmélyülni a játék rendszerén...hisz van akit soha nem tudok meggyőzni érvekkel sem...így hát ezt kihagyom. Én szívből kívánom neked és másoknak is...hogy találják meg a játék szépségét...és élvezzék azt. Mindenkinek sok sikert kívánok hozzá....és Pont!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #66426 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát kedves Matykó ! Az az 51 % az azért lett mert ritkán játszol és nem vagy  gyakorlatban. Ilyet még ne is feltételezz a szent és igazságos CÉGRŐL. Greennek hiába minden évek óta írogatunk egymásnak reménytelen. Én mindent értek csak azt nem tudom hova tenni amikor a Brindisi aminek a salvó átlaga 5-8 k 15 salvó alatt sebez ennyit ÖSSZESEN. Nem tudok célozni a francba 10 perc múlva megint tudok, az a fránya RNG ! Esetleg a csapatösszeállítás ? Vagy amikor nekiállok rankedezni és az amúgy stabil 46 % lemegy 20-30-ra hát ott biztos mások játszanak.  Szintén ranked rossz vagyok mint a bűn 2 nap alatt rank 1,csillagmentések sorban szinte állandó top 3 2 hét alatt a 10-ről eljutok az 5-re de oda is csak azért mert van egy megálló közben.  Egyébként én arra tippelek hogy az első pár száz csata után "besorol" a program és onnan nincs kiút esetleg lefelé. Legalábbis én nagyon nehezen indultam és tanultam meg a játékot. Vagy az ilyen "életszerű" dolgok mint most hétvégén Naval battle 3nap alatt az ellen csinált kb 60 pontot mi vezettünk 16-tal ez a vasárnap késő esti állás. És ekkor jön az Éjszakás Műszak én csak így hívom őket és hétfő reggelre 6 óra alatt csináltak még 20-at ők nyertek 4 -el   Ugye mennyire hihető és életszerű ? Nem egyedi eset kb minden 2. 3. hétvégénk igy végződik csak nem ennyire durván. Arra még kíváncsi lennék hogy a néma tömeg mikor ébred már fel mondjuk teljesen lényegtelen, ez amúgy is magyar sajátosság mi nem szólunk akkor minket békénhagynak. Lásd napi hír lehallgatási botrány az egész világon tüntetések vannak mi megnéztük a híradóban oszt jó van. Olyan kis piac vagyunk hogy nem számítunk semmit ha megszüntetik a HU szervert az sem okoz nagy bevételkiesést, legfeljebb kevesebb lesz a szétlőhető játékos az elitnek.
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66427 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval,ha még kérdéses lenne,hogy miért csökken rohamosan ennek a manipulált foshalmaznak az értelmesebb játékosainak a halmaza...  Mindent megtesz a "játék",hogy ne élvezd,és jegyezd meg egy életre,hogy nem te irányítasz a wg produktumokban...hát ennyi megint kb.10napra..inkább olyannal játszik az ember,ami szórakoztató..
     
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.