Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
2 éve 8 hónapja #66430 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hát kedves Matykó ! Az az 51 % az azért lett mert ritkán játszol és nem vagy  gyakorlatban. Ilyet még ne is feltételezz a szent és igazságos CÉGRŐL. Greennek hiába minden évek óta írogatunk egymásnak reménytelen. Én mindent értek csak azt nem tudom hova tenni amikor a Brindisi aminek a salvó átlaga 5-8 k 15 salvó alatt sebez ennyit ÖSSZESEN. Nem tudok célozni a francba 10 perc múlva megint tudok, az a fránya RNG ! Esetleg a csapatösszeállítás ? Vagy amikor nekiállok rankedezni és az amúgy stabil 46 % lemegy 20-30-ra hát ott biztos mások játszanak.  Szintén ranked rossz vagyok mint a bűn 2 nap alatt rank 1,csillagmentések sorban szinte állandó top 3 2 hét alatt a 10-ről eljutok az 5-re de oda is csak azért mert van egy megálló közben.  Egyébként én arra tippelek hogy az első pár száz csata után "besorol" a program és onnan nincs kiút esetleg lefelé. Legalábbis én nagyon nehezen indultam és tanultam meg a játékot. Vagy az ilyen "életszerű" dolgok mint most hétvégén Naval battle 3nap alatt az ellen csinált kb 60 pontot mi vezettünk 16-tal ez a vasárnap késő esti állás. És ekkor jön az Éjszakás Műszak én csak így hívom őket és hétfő reggelre 6 óra alatt csináltak még 20-at ők nyertek 4 -el   Ugye mennyire hihető és életszerű ? Nem egyedi eset kb minden 2. 3. hétvégénk igy végződik csak nem ennyire durván. Arra még kíváncsi lennék hogy a néma tömeg mikor ébred már fel mondjuk teljesen lényegtelen, ez amúgy is magyar sajátosság mi nem szólunk akkor minket békénhagynak. Lásd napi hír lehallgatási botrány az egész világon tüntetések vannak mi megnéztük a híradóban oszt jó van. Olyan kis piac vagyunk hogy nem számítunk semmit ha megszüntetik a HU szervert az sem okoz nagy bevételkiesést, legfeljebb kevesebb lesz a szétlőhető játékos az elitnek.

 
Nincs olyan, hogy 'besorol' a játék.  Itt az én 5 évnyi statom változása: 49%-ról kezdtem, és azóta még mindig csak javul összességben. És mielőtt valaki írná. hogy egyer laposodik, gondolja át, hogy majdnem 10,000 csata után menyivel nehezebb javítani a statot, mint az elején, ahol meredekebben is javul.

A naval Battle ellenfelei között lehet más szerver klánja, így lazán összedobhat titeket egy kínai klánnal akik akkor aktívabbak, amikor ti alszotok. Hozzáteszem, a Naval Battle kb szarra sem jó, csekély jutalmat ad akár nyertek, akár nem. 

Olyan meg, hogy HU szerver...   Egy szerver van egész Európa wows játékosaira. Nincs csak magyar szerver....

Matyko úrral pedig azért nem vitatkoztam tovább, mert írta, hogy nem jutnék semmire. Ezt elfogatam. Abban egyetértek vele, hogy egyre rosszabb a játék, nem is állítottam az ellenkezőjét. Engem is csak a baráti kör tart még ott. A játék hibái meg nem a (nem létező) csalók vagy program manipuláció, hanem az, hogy itt már csak minél több pénzt akarnak kihúzni a játékosokból, és minden újítás nem a játék javítására van kihegyezve, hanem az új, fizetőképes játékosok bevonzására, akik nem tudják, milyen jó volt régen ez a játék.

Mcarthur, én is ezt kaptam a csaták felében az elmúlt két napban. Van ilyen.
Mindenki azt hiszi, hogy a jó játékosok se kapnak ilyen csapatokat, pedig elég gyakran esik meg.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #66431 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves Green .! A több éves statot hogy lehet előcsalogatni. nagyon kíváncsi lennék rá mert ahányszor idenézek mindig ezt látom:
 
Ez ugye 3 hónap vissza de akármikor ránézek minden stabilan emelkedik csak a win ugrál össze vissza. Hosszú távon nem tudom mit mutat lehet hogy az is emelkedett de pár hónapja biztos nem, elég régen 46 körül vagyok. Navalról annyit hogy ez éppen ha jól emlékszem NA szerver volt aminél kicsit érthetőbb lenne a dolog (az továbbra sem tudom elfogadni hogy honnan maradt még lehetőség és a 72 óra latt 60 és a 6 óra alatt 20 is hihetetlen) mert utánunk vannak, csak akkor válik igazán érdekessé a dolog amikor ugyanez van CIS szerverrel akiknek ugye le kellett volna hogy járjon az idejük ezen szisztéma szerint vasárnap  éjfélre mivel előttünk vannak időzónában. Hétfő reggel 7-re mégis sokszor fordítanak. Éjfél mi vezetünk 5-8-al reggel 7 óra nyertek 1-2-3-al Nagyon nem szeretnek aludni. Hajnal 3 órakor leül és nyer.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66432 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves Akkufuro!
A táblázatok alatt találsz egy kék "more charts" gombot.
Valamint szeritnem a Naval battle úgy van kitalálva, hogy mindenkinek helyi idő szerinte egyszerre érjen véget, tehát ha más szerverről dob össze klánokat, nem egyszerre kezditek el és fejezitek be.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #66433 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt mondom én  is akkor hogy előz a CIS ??  Mindenem stabilan emelkedik kivéve a WIN-t  idén febr volt a legmagasabb onnan kicsit vissza. Ha kisímítom a Wint kb letakarják egymást mind a négyen
 
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66434 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkufuro jó nektek , én mintha csatárol csatára hülyébb lennék .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66435 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem kell aggódni néha elég hülyén játszok én is türelmetlen vagyok azután a halál. Az  Win 44ről 46% ra nem nagy eredmény A 17 ről 37 re sebzés az már tetszik főleg úgy hogy összes átlag, a 21 napos 60-80 körül szokott lenni de azt 10ezer tanulóidőt már nem  lehet feljavítani. Nézd meg kezdetektől biztos emelkedett a tied is. Én se gondoltam volna hogy egy két év és lehet hogy  besárgulok (below awerage) Elég hülyén néz ki a lila sebzés a piros Winnel
 
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.482 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.