Jelenleg 595 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

3 hónapja 2 hete #66154 Írta: akkufuro
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Néhánnyal visszább írtatatok itt 3 hajót ami szét.....sza a csatákat. Ebből nekem 2 megvan. Csak mondom a Colbertre szigorúan ránézel már el is süllyedt. A  Smolensk már rég nem a régi lőtávcsökkenéstől kezdve sebzéselvonásig minden sújtja. Épp most mentem egy kört ahol  ment a Marceaunak nevezett mini Worchester na az szétveri a dolgokat eszi a BB-ket.   A CV-kről mér nem is beszélve szerintem azon a néhány emberen kívül aki jól játszik velük mindenki utálja őket nagyon sokszor látom kiírásban hogy végre nincs CV  hu de jó.  Lehet végre egy normálisat játszani. Egyébként a WG én véleményem szerint túl nagy léptekkel gyorsítja erősíti a hajókat. Dehát el kell adni az új prémhajókat Kíváncsi leszek 2-3 év múlva hol fog tartani a sebesség és sebzésrekord.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #66158 Írta: nwa5000
Dead Eye kuka. :DDead Eye"
  • Skill changed to "Swift in Silence": Increases your ship's speed by 10% while she remains undetected
We strengthened the foregoing skills, as they were conceded to other skills of similar cost in terms of combat effectiveness, which also affected their popularity.We decided to replace "Dead Eye" with a skill that enhances the battleship's positioning capabilities. "Swift in Silence" will allow battleships to quickly enter the battle or change positions during the battle.With the release of 0.10.4, all commanders who have learned "Dead Eye" will have battleship skills reset for free. Skills of other classes won't be reset.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #66159 Írta: VoiceOfTheVoiceless
Írtam is a fórumra, hogy megint a lehető legnagyobb baromságot követik el. Mert csak át kellene dolgozni a dead eye skillt. A 10% pontosságot az alap spot távon belül kellene megadnia. Ezzel lényegében arra lehetne kényszeríteni a játékosokat csatahajóban, hogy ne a pálya szélén ücsörögjenek 20km-re mindentől, hanem ténylegesen bemenni és viszonylag közelharcot vívni. Meg ugye nem beszélve arról, hogy a jelenlegi dead eye mellett azért még mindig ott volt azaz idegesítő fícsör, hogy az orrod előtt áll egy hajó orral, és V-ben ellősz a hajó két oldala mellett, mert RNG-től kaptál egy hüvelykujjat a seggedbe. Ugye ezeken az alap rng alapú szarokon csökkentve lehetett volna picit módisítani a játékmeneten a jobb irányban. De ehelyett betesznek egy szintén csatában kérdésesen hasznos skillt, ami helyett inkább mindenki mást választ néhány hajót kivéve (francia bb, georgia). Bár nem lepődök meg semmin már 10 év után WG-s játékokban.

CC ha van a fórumon, és jó ötletnek tarja, akár fel is lehetne dobni, mert mi halandók úgy sem vagyunk meghallgatva.

3 hónapja 2 hete #66160 Írta: nwa5000
Sok bb-m nincs, egyedül a North Carolina kapitánya rendelkezik ezzel a skillel, de talán egy kezemen meg tudom számolni, hányszor használtam. Illetve, hányszor volt valóban hasznos. Soha sem voltam olyan hátul kempelős fajta. A vérem mindig hajtott a csatába. Ezért a német bb-im mind egy szálig másodlagosra vannak húzva, még úgy is, hogy jelenleg nem sok szart ér a secondary.

Amúgy ezen a skill átalakításon szépen felnyerítettem. Asszonypajti meg is kérdezte, hogy min röhögök annyira. Nem magyaráztam el neki, mert úgy sem értené meg nem is érdekli, de hogy egy skill helyett egy teljesen mást hoznak be, az számomra érthetetlen. Ez nem volt egyértelmű a teszteken? Vagy mit néztek ezek a teszt időszak alatt? Sok volt a vodka, vagy még mindig hat Csernobil. 
Ha már dead eye, akkor az a megoldás, amit felvetettél, teljesen jó lett volna. 

3 hónapja 2 hete #66161 Írta: Jaszon
Szerintem ha az alap spot range-től adta volna a +10% pontosságot se mentek volna közelebb a BB-k mert akkor már minden cirkáló lőtávjában bent lennének és a legtöbb DD torpedó range-ben :P és 26-30 sec töltésnél nem igazán maradna lehetőséged kihasználni a deadeye-t mielőtt leégetnek vagy kitorpolnak ;)

Ascott_steel2

3 hónapja 2 hete #66163 Írta: VoiceOfTheVoiceless
Én legtöbbször viszonylag közelharcot vívok. Főleg azokkal a hajókkal amiket most húzok újra (Monarch, Soyuz). Monarchnál kell a jelenlegi deadeye, mert a brit bb-k nerfelésekor kiherélték. Pedig a kedvenc hajóm volt. Soyuznál más a helyzet. Sokat lövök persze távolra, de eddig is jó salvoim voltak messzire is. Viszont közelharcnál hiába szovjet gimmik az extra pontosság mégis sokszor ott van az, hogy mindenhova szór, csak oda nem ahova kellene. És még egy előnye lenne ennek a módosításnak amit írtam. Pár bevállalós ember kihasználná az anti-concealment build-et akárcsak a cirkáknál. Csak itt nem töltésidőt, hanem extra pontosságot adna. Ezzel megint levenne egy adagot a csapatról, mert téged lőnének, viszont utat adna a jobb tank build-eknek, amiket a rework után elég nehéz jól összerakni.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #66171 Írta: llw99
0.10.3 frissítéssel az alábbi hajók+kapitányok elérhetőek dublon,szén,kitatási pontokért:

Új kapitányok, április 29-től:

Új hajók:
264.000 szénért, április 15-től:

55.000 kutatási pontért (research point), április 23-tól:

0.10.3+0.10.4 frissítés alatt lehet megszerezni. 19 fázist lehet missziókkal megszerezni, 3 hajóépítési fázist biztos meg kell venni a megszerzéséhez, darabonként 2200 dublonért.
Starter pack-el 8 fázist vehetünk 8950 dublonért, vagy a 3 fázisért 5000 dublont kérnek.

worldofwarships...rt-1/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000, BacsaA, Shardik4, lordzsolt93

3 hónapja 2 hete #66179 Írta: lordzsolt93
Hmm, he-vel citázom rombolóként a hordozót   

(MAHAT)
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #66185 Írta: BacsaA
Ezért szeretjük a Rangert és a Ryujo-t. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #66191 Írta: Grievous

VoiceOfTheVoiceless post=66159 beküldte: CC ha van a fórumon, és jó ötletnek tarja, akár fel is lehetne dobni, mert mi halandók úgy sem vagyunk meghallgatva.

Ha hallgatnának a CC-kre, valszeg nem tartana ott a game ahol most van
Legalábbis az új német dd ágat nemtom mely CC-s "kedveli" a mostani állapotukban, vagy az olasz CA-k óta behozott ágakból valamelyiket is.

3 hónapja 1 hete #66212 Írta: Acetil_coenzim_A
Most, hogy megint beizzították a hajógyárat. Ez a szépség épült az enyémben:

Tudom egy csöppet gagyi, meg nem csináltam élfestést stb. Szerintetek ez melyik hajó?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99, BacsaA, lordzsolt93

3 hónapja 1 hete #66214 Írta: BacsaA
Én az Akagira tippelek.

De bármelyik is az, szép munka!

3 hónapja 1 hete #66216 Írta: lordzsolt93
Olyan kis zömök, vaskos, így az alakja alapján én a Kaga-ra tippelnék. Tetszik amúgy, jól néz ki. :)

(MAHAT)

3 hónapja 1 hete #66217 Írta: Mcarthur73
Akagi..mit nyertem?;-)

"Virtutis Confido"

3 hónapja 1 hete #66221 Írta: Acetil_coenzim_A
Köszönöm szépen! Ez a szépség Pear Harbour, Rabaul, Colombo, Jáva és Darwin réme, a HMS Cornwal, a HMS Dorsetshire és a HMS Hermes gyilkosa, a Vörös vár, az Akagi repülőgép-hordozó 1/350 méretarányban, ingyenes készletből megépítve. A Kaga egy picit rövidebb, de szélesebb - ez akkor látszik, ha a kettő egymás mellett van - és a sziget a jobb oldalán van két kisebb kéménnyel Kicsit berágtam nyáron a wg-re az orosz nehézcirkálós küldetések miatt és amúgy is már le volt töltve pár éve, hát nekiláttam. Kezdőknek is ajánlom, mert viszonylag könnyen lehet belőle egy mutatós makettet építeni. Anyagnak a sima 80 g-os nyomtatópapír nem jó, de még a 120 g-os se. Műszaki rajzlap kéne, de nekem csak sima jutott. Ezért 120 g-osra nyomtattam - arra szépen lehet nyomtatni- majd ráragasztottam a rajzlapra és utána vágtam. Gondoltam, hogy kíséretet is építek neki, de odáig még nem jutottam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, BacsaA, Shardik4, lordzsolt93

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.