Brit cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja #34687 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Nagyon jó hajó, nekem még stock





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34691 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34710 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

SeahawkHUN írta: Tegnap lett meg az Emerald. Vártam nagyon a füst miatt. Utólag azt kell mondjam visszasírom a t4-et.

A füstölést és a hydrot ha meg valaki elmagyarázná örülnék.
A hydro nem semlegesíti a szmókot ezek szerint? ( hydro amúgy 3,7 km asszem hajókra )

Roland írta: hogy csináljátok ezeket az eredményeket nem értem. én is itt tartok az angolnál de valami hányadékok. ha sikerül túlélnem 1 meccset az már magában siker. de lehet én vagyok analfabéta a cruserhez. :blush:


#34436 itt írtam róluk, 1 oldallal előbb :)

ami a kritikus része, hogy 15 csomó alatt szabad füstölni, még inkább 10 alatt. ,további kritikus rész a prem fust, ez pénztárcafüggő persze, aki nem sajnálja az tolhatja 5-6 tierben is, azonkívűl nagyon csapatfüggő, régebben sok volt a nyílt térkép, most szerintem azzal már nincs gond,rengeteg sziget van középen...

a Hydro teljesen egyértelmű, X km-n bellul mutatja a torpedót, Y km-n a hajókat, csak arra kell figyelni,nemzet/tier függő, mint a radar, vagy a füst. (bár ez utobbinal a tier mindegy)
német sonar pl tier10-ben 122 mp hosszú, 4,02km torpedó, 5.88km hajó
amerikai tier10 100 mp, 3,42km/4,92km
japán/orosz tier8 96 mp 3,12km/4,44km

ködön nem látsz át, ha benne vagy, akkor se te, se téged, (kiveve radar/sonar ugye) olyan 2km kb ahonnan mindenki lat mindenkit, akkor is ha sziget van koztetek/kod akármi, ha kijössz a ködből, és kettőtök közt van, akkor egyikőtök se látja a másikat, de lehet, hogy a repülője vagy egy szovetséges hajója meglát, és akkor leadja a drótot ennek is :)

illetve értelemszerűen aki nem kapcsolta még be, hogy egy határozott körrel kirajzolja a köd határait, az opcioknál valahol, akkor 100% biztonsággal ki fog menni a pici angol kodbol, es pályafutása rovid lesz. nagyon rovid...

ja, megvan az Edinburgh, egy Fiji, egy sima kommersz Fiji, csak éppen 9km spot távolság. eddig nem csalódtam benne kicsit sem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34717 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
vonKurz taktikai tanácsait megfogadva, egyre több értékelhető kanyar csúszik be a bénázások közé :lol:


A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34720 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
csak be ne sokaljál :)

sokat mentem most Fijivel, részben mert jó, részben mert meg akartam venni az Edinburghot az akció ideje alatt... aztán megvettem, toltam vele 15-20 meccset 3 nap alatt, és azt veszem észre magamon, Zaoval megyek a capre, és elkezdek lassítani, hogy majd köd... meg az előbb Shimaval, megallok mielott bekapcsolnám a kodot :D

tök jó, hogy ennyire más mint az osszes tobbi hajo, de nagyon ott kell legyel fejben, hogy mikor mivel mész éppen :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34734 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Olyan sokat nem megyek vele ,igaz egyre jobban tetszik:) Fijit akartam akciósan megszerezni,de ma lett vége az akciónak...:) az első csata emlékezetes marad vele..köd,hp visszatöltés.. szétszedünk mindenkit:) jön az ellen,elnyomom a füstöt,lassítok...megállok,világít a hatodik érzék,4en lőnek... mi a picsa,hogy látnak?? aztán észreveszem,hogy letolt gatyával állok a köd mellett.... :lol: nem szólt senki,hogy nem olyan,mint a rombolóké :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.