Brit cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34736 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
És még a tili-tolival se árt vigyázni mert könyen kiszaladsz a füstböl és már látod is hogy 8 csö néz rád.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34753 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34762 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
odab@sz !
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34766 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

vonKurz írta:

SeahawkHUN írta: Tegnap lett meg az Emerald. Vártam nagyon a füst miatt. Utólag azt kell mondjam visszasírom a t4-et.

A füstölést és a hydrot ha meg valaki elmagyarázná örülnék.
A hydro nem semlegesíti a szmókot ezek szerint? ( hydro amúgy 3,7 km asszem hajókra )

Roland írta: hogy csináljátok ezeket az eredményeket nem értem. én is itt tartok az angolnál de valami hányadékok. ha sikerül túlélnem 1 meccset az már magában siker. de lehet én vagyok analfabéta a cruserhez. :blush:


#34436 itt írtam róluk, 1 oldallal előbb :)

ami a kritikus része, hogy 15 csomó alatt szabad füstölni, még inkább 10 alatt. ,további kritikus rész a prem fust, ez pénztárcafüggő persze, aki nem sajnálja az tolhatja 5-6 tierben is, azonkívűl nagyon csapatfüggő, régebben sok volt a nyílt térkép, most szerintem azzal már nincs gond,rengeteg sziget van középen...

a Hydro teljesen egyértelmű, X km-n bellul mutatja a torpedót, Y km-n a hajókat, csak arra kell figyelni,nemzet/tier függő, mint a radar, vagy a füst. (bár ez utobbinal a tier mindegy)
német sonar pl tier10-ben 122 mp hosszú, 4,02km torpedó, 5.88km hajó
amerikai tier10 100 mp, 3,42km/4,92km
japán/orosz tier8 96 mp 3,12km/4,44km

ködön nem látsz át, ha benne vagy, akkor se te, se téged, (kiveve radar/sonar ugye) olyan 2km kb ahonnan mindenki lat mindenkit, akkor is ha sziget van koztetek/kod akármi, ha kijössz a ködből, és kettőtök közt van, akkor egyikőtök se látja a másikat, de lehet, hogy a repülője vagy egy szovetséges hajója meglát, és akkor leadja a drótot ennek is :)

illetve értelemszerűen aki nem kapcsolta még be, hogy egy határozott körrel kirajzolja a köd határait, az opcioknál valahol, akkor 100% biztonsággal ki fog menni a pici angol kodbol, es pályafutása rovid lesz. nagyon rovid...

ja, megvan az Edinburgh, egy Fiji, egy sima kommersz Fiji, csak éppen 9km spot távolság. eddig nem csalódtam benne kicsit sem :)


Namármost.

Ezt a bizonyos 2km-t amit említesz proxy spotnak hívják. Ez mindenkinek van de a Hydro spot táv nem ehhez adódik hozzá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34772 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Bakker, ez a Fiji megy a ranked csatákba, elsődlegesen kiváló citadella gyár, ha cirkálókról van szó, másodrészt hihetetlenül jó támogató hajó, ami a ranked csatákban kiemelt fontosságú. Szerencsére van egy tartalék kapitányom, akit a Belfastban képzek tovább :woohoo: Nem a sebzés volt most a lényeg, hanem a támogatói szerep, és ez a hajó erre született.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, vcsaba1968, Mydgard, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34778 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A ranked epicenter lesz+80%-ban lesz cv,szerintem nem fog neki feküdni.De ez persze akkor igaz ha mindenki egyforma játékintelligenciával rendelkezik.Ha kikap az ember 1-2 láma bandát,akkor biztos csodákra képes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.