Brit cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34663 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Roland írta: hogy csináljátok ezeket az eredményeket nem értem. én is itt tartok az angolnál de valami hányadékok. ha sikerül túlélnem 1 meccset az már magában siker. de lehet én vagyok analfabéta a cruserhez. :blush:

Ügyesen :evil: +némi szerencse :lol: .
Ezt kronkrétan agresziv fellépéssel de ez ennél az ágnál nem célravezetö inkább a szigetek mögöt és a füstben bujkálás ami eredményre vezet.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34664 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Emerald nekem sem jött be, de a Leander más kategória. Nagy balszerencse, és ótvar csapat kell hozzá, hogy ne legyen meccs tényező.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34666 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
angol cirkálónál a füstölés külön tudomány, én is vérrel és betörő vízzel tanultam meg :D
a füstképzés lassú, nem lehet úgy eltűnni, mint egy rombolóval, de valaki talán pont itt részletesen leírta.
eltűnés előtt félsebességre lassítás, füst és megállás, ennél gyorsabban haladva a hajó lehagyja a füstöt, ha peched van, visszatolatni se tudsz bele és röhögve kilőnek.
mivel csak AP van, a célokat is másképp kell kiválasztani. ha valami túl nagy szögben van/túl erős páncélzatú, akkor legalábbis alacsonyabb tierben csak tényleg meggymag effektus lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34667 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Tegnap lett meg az Emerald. Vártam nagyon a füst miatt. Utólag azt kell mondjam visszasírom a t4-et.
Ami az angolokba nagyon nem jön be ,hogy minden meccsen kapok legalább 1 citadellát. Ezt bármilyen távolságból és bármilyen szögből képes benyelni a hajó.

A füstölést és a hydrot ha meg valaki elmagyarázná örülnék.
Tegnap volt egy jelenet mikor szigetek közül egyszer csak felbukkant egy sovjet cirkáló 5,5 km-re.
Nyomtam szmókot aztán hydrot ,hogy lássam. Az eredmény az lett,hogy nem láttam semmit a szmóktól a kérdésem az hogy miért?
A hydro nem semlegesíti a szmókot ezek szerint? ( hydro amúgy 3,7 km asszem hajókra )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34670 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Akkor az enemy nem jött 3.7nél közelebb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34683 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók







ez rövid de eredményes csata volt
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.