Brit cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja #36097 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Csak arra lennék kiváncsi, hogy mikor változtatják meg a fékezés karakterisztikáját. Totál halál taktikázni a hajóval. Gyos fékezés kizárva, simán átcsúszol oda ahova nem kellene. Vajon ezzel mi volt a cél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36099 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Őszintén szólva kevés hátrányuk van. A citadellaérzékenységet és a fék hiányát leszámítva messze a legjobban használható cirkálók. A többi cirkálóhoz képest rendesen szét vannak tápolva valljuk be.
Míg egy német vagy szovjet kap hydrot meg katapult fightert addig ők...8km torpedó,hp töltés,hydro nameg a füst. Amúgy meg lehet szokni csak előre kell tervezni hol állsz meg. Javaslom a 3/4 gőzt haladási sebességnek és könnyebben meg tudsz állni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36100 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

SeahawkHUN írta: Őszintén szólva kevés hátrányuk van. A citadellaérzékenységet és a fék hiányát leszámítva messze a legjobban használható cirkálók. A többi cirkálóhoz képest rendesen szét vannak tápolva valljuk be.
Míg egy német vagy szovjet kap hydrot meg katapult fightert addig ők...8km torpedó,hp töltés,hydro nameg a füst. Amúgy meg lehet szokni csak előre kell tervezni hol állsz meg. Javaslom a 3/4 gőzt haladási sebességnek és könnyebben meg tudsz állni.


Rankedben használom sokat Fiji-t, szerintem best of hajó. Köd + hydro taktika elején kötelező, amíg spotolnak DD-k. lehet lőni. Tegnap vele csak nyertem, régen volt ilyen. Viszont a fékrendszer hibáját nem bírom, hiába látom, hogy jönnek a torpedók, ha éppen haladásban vagyok, mondjuk csak az 1/4 sebességen is, akkor sem képes megállni, és irányt változtatni. Viszont rendkívül jó DD-vadász, nem ritka az 5 -6k-s salvo. Scharnhorst ba salvonként 8-9k-t tolok oldalról. Brutális a tűzereje. Csak ajánlani tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36108 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Én is szeretem. Tegnap lett meg itt a rendes szerón de a teszt szerveren mentem vele pár kört és az Edinburghel is. Igazából ugyan az csak a keret más :) Igen a sebzés is beteg. Rengeteg a citadella is cirkálókba. BB-t is lerágcsálja 1-2-3 néha 5k sebzésekkel.
Edinburgh is 7k-s salvot tolt a Yamatoba. Azt hittem rosszul látok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36111 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A hajókon nincs is fék (/me troll) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #36112 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Igazábol van.A hajocsavarokat elöre menetböl hátramenetbe kapcsolják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.