Brit cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #42322 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Jó kis hajó ez de azért várom már a minotaurt azzal a töltés idővel.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42329 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Az a gond ,hogy Ibuki, Zao, Amagi, Yamato, Akizuki lenne erre a küldire alkalmas, a 200 zászló a dd-vel a legegyszerűbb, cserébe a sebzéssel van a gond, Ibukival lőttem már 200-at, ilt Amagival is, csak a 40k cirkáló sebzés macerás :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42330 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Grievous írta: Az a gond ,hogy Ibuki, Zao, Amagi, Yamato, Akizuki lenne erre a küldire alkalmas, a 200 zászló a dd-vel a legegyszerűbb, cserébe a sebzéssel van a gond, Ibukival lőttem már 200-at, ilt Amagival is, csak a 40k cirkáló sebzés macerás :S

A

200 zászlót másodlagossal is meg lehet oldani, csak egy másodlagosra húzott Yamato kell hozzá és közel menni az ellenhez .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42333 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Azért említettem amagit, mert neki asszem picivel kisebb, de anno vele csináltam meg, jobb vele menni és kisebb az esély shimakaze és egyéb dolgok találkozásával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42531 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Amikor reménytelen hülyékkel áldja meg a sors a csapatot és bármit csinálhatsz :huh:















Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42775 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók


hát, elég xar a Neptune. persze, szokni kell.

nagyobbat pukkan mint az Edi, jobb halgatni, sokkal :)
és ha odaér, akkor oda van érve. nagyon nagyon meggyőző, ha eltaláll valamit, és teszi mindezt nagyon
gyakran.

Jack kapitány ködfelhője kicsit nagyobb állítólag, az biztos, hogy 110 másodpercig tart, és 137 másodpercenként tudom lőni, szal fél percet sem kell kintlenni, sajnos az Edi 9km spotjához képest ennek 10km. valójában nem ez a gond vele, Minonak majd visszamegy ugye 8.8 km-re, alig várom :)
sonar van továbbra is, torpedója remek, 8 torpedó jobbra és balra is, 10km-re, utoljára kb tier5-ben sebeztem komolyan torpedokkal, az most visszajott :)

16 meccs kellett hozzá, hogy eljussak ehhez az eredményig, és nem vagyok elégedett. nem igazán csatadöntő fegyver. nagyon nehéz olyan csapatot találni hozzá, amelyikkel elég ideig életben tudok maradni ahhoz, hogy csináljak is valamit. még kísérletezem azért de ezzel amit most csinállok, simán tier6-ban unikum lennék.
nem is annyira a hajó xar, a hajó tulajdonképpen remek, csak a konkurencia nagyon erős.
rengeteg radaros hajó, meg hulye rombolók, amelyikek vakon spamelik ahol kodot latnak...

fordított szituaban mondjuk én is szoktam :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.