Brit cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #42778 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

hát, elég xar a Neptune.

nem is annyira a hajó xar, a hajó tulajdonképpen remek

rengeteg radaros hajó, meg hulye rombolók, amelyikek vakon spamelik ahol kodot latnak...

fordított szituaban mondjuk én is szoktam

:blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42779 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Von!

Tulajdon képpen mit is akartál írni??? :blink: :S


FIGYELEM A tudatmódosító szerek használata veszélyes!!! :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42808 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Fujipapa írta: Von!

Tulajdon képpen mit is akartál írni??? :blink: :S


FIGYELEM A tudatmódosító szerek használata veszélyes!!! :whistle:


hogy ne igyon, aki nem birja :D

még kicsit bővebben, hogy a hajónak nem a tényleges paramétereivel van problémám,kimondottan erősre van csinálva, de mégis xar lesz a játékélmény, mert amit tier6-7-ben meg lehet csinálni, amivel ott király az ember, az itt már nem működik. nem olyan jól működik.

az, hogy 16 meccs kellett egy ilyen eredmény eléréséhez, az nekem nem jó. 9-10-s cirkálókkal minden 4-5 meccsből egy ilyen. itt meg 16 kellett, mire olyan pályát adott, meg olyan saját csapatot, meg olyan ellenfelet, nagyrészt hetes-nyolcasokat, akiket le lehetett csapni.

lényegében azt akartam írni, hogy komoly várakozásaim voltak a hajóval, de a többi kilences cirkálónál mind felmerült, hogy megtartom őket, itt biztosan nem fog. ezen csak túlleszek valahogyan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42816 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A Neptun érzékeny hajó, számos előnnyel és hátránnyal. Egyrészt a hátrányok, nagyon lassan lassul, kicsi lőtávolság. Előnyök, nagyon jó álca, jó kis füst, nagy tűzgyorsaság, kemény AA szint. Szóval folyamatosan figyelni kell a minimapot, hány romboló van, fel vannak-e villantva. Ha nincs a közeledben romboló, akkor az a tuti, álca határig lopakodni, ott füst, majd szonár. Aki füstben ül mozgás és szonár nélkül, az megérdemli a halált. A Neptun igazi ellensége a romboló vagy cv, és a felfedezés :silly: mert amint villansz és kapsz egy pici fókuszt, hamar merül a csónak.
Érdemes úgy beállni, hogy a füstből hátrafelé tudjunk kimenni, és a füst oszlása előtt skera, full gázzal. Lehetőleg a füst az utolsó pár másodpercben még takarjon.

Szigetek előny, füstöt a sziget mellé, és tüzelni a füstből, vagy a sziget takarásából. Jó pár olyan map van, hogy a sziget alacsonyabb részei mögül te vígan durrogatsz, de aki rád lő, az csak a szigetet lövi :evil:
A torpedókkal bátran harcolni, ha harcolni kell akár cirkálóval, akár csatahajóval, csak szemből, mindig csak szemből... nem sok a páncél, de az ott van elől, na meg kis cél, kis találati esély. Ahogy befordulsz, átmész citadella gyárba az ellenfélnek.

Én most a Moszkvára gyúrtam, ami ki van fejlesztve, már csak guba kell. Még két kilences cirkám van, Neptun és Baltimore... a francia hetesen van.
Szóval komoly a dilemma melyik legyen a következő tizes..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42819 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

GaiusHun írta: Én most a Moszkvára gyúrtam, ami ki van fejlesztve, már csak guba kell. Még két kilences cirkám van, Neptun és Baltimore... a francia hetesen van.
Szóval komoly a dilemma melyik legyen a következő tizes..


egyértelműen a DM.
pont most nézegettem a Neptune kapcsán a statisztikáimat, Yamato/Fridrich, amivel mostanában megyek, 28%-l célzom.

Zao 31%, Neptune 30%, Donskoi 34%, Hindenburg 33%

Moskva 38%, és hát igen, van még egy sniper hajóm, DesMoines 35% :D

ja, és végszónak, az új Ognevoi a legsniperebb hajóm, 51% találattal. hiába no :D
ennyit a statisztikáról B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43115 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Szóval volt az a küldi, hogy legyél top xp, győz és éld túl a csatát... naná, hogy egyszer sem engedte... ha top xp voltam... buktuk a csatát. Az elején a cv nem értette meg, hogy mit jelent ha pl. engem az ellen cv folyamatosan világít... oda is lett a HP-m 70%-a.... a vihar mentett meg. Nem tudtam füstbe lassítani, mert végig tűz alatt voltam.

ui: azért vagyok himpilimpi rózsaszín, mert egy wows majom úgy gondolta, az utolsó pár ezer hp-val rammal lenyúlja előlem azt a hajót, amire full torpedó salvót lőttem (régebbi csata)... hiába írtam neki fordulj barom, kellett a frag... csak közben a célpont előtt elsüllyedt a torpedómtól, ahogyan a célpont is.... amúgy külön élvezet a játékosoknak, ha rózsaszín vagy, neked mennek... és kapod tovább a büntit... inkább nem mondok semmit.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.