Brit cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja #44754 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Én örömmel várom őket Yamatoval :D Hiába bújnak füstben, ott is megkapják :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44939 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A legérdekesebb megnyert csatám: az külön tetszik, hogy 34 ezres dmg-vel is top 1 vagyok :D



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44944 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Ilyenkor kit lehet szidni? :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44970 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Lezárult egy korszak, és a Neptun cirkálótól mind a kapitány, mind a legénység szomorúan vett búcsút a kikötőben, igaz nem végleg. A Leander, Fiji után a Neptun lesz a visszatérő, amint találunk rá képzett kapitányt és szabad kreditet :lol: :whistle:
Azonban a Minotaurus-hoz vezető út nem volt zökkenő mentes, sőt... majd a képek mesélnek... szokásos wargaming kedvence nap volt nekem....

Végig gondolva a játszott szinteket, az ellenfeleket, a csatákban nyújtott teljesítményt, azt kell mondjam, az egyik számomra legjobb 9-es cirkáló volt. Sajnos azonban nem csatadöntő hajó, ennek oka a páncélzat és HE lőszer hiánya. Mindettől függetlenül sokat ki lehet hozni a hajóból. Érdemes lesz végig nézni, mert a képek önmagukért beszélnek, benne rejlenek azok a tények, amelyek alapján a Minotaurus igen is klán csatára alkalmas hajó lesz, okos használattal. Szerintem a 7. és 6. tierbeli ranked csaták is bizonyították az angol cirkálók életrevalóságát. DE ... nincs az a hajó és az a játékos, aki ellensúlyozni tudja egy csapatnyi WOWS majom elme roggyant játékát.

Első csata... bukta..na mert...amúgy csapat első...






A papír cirkáló igyekezett helyt állni, de kevés volt...talán motivációs banánt kellett volna osztogatni? ..mily meglepő, de BUKTA!!!!!!!!!!!!!!!!... ui: csak szerényen..csapat első.. :whistle: :ohmy:






Meglepiiiiiiiiiii :P :silly: megint egy bukta.. itt csak harmadik voltam... :evil: UI: Tavasz83 játékostársamtól utólag is elnézést kérek :woohoo: :S de a képek alapján sejtheted min mentem keresztül..






öhm.. szóval... nem a poén kedvéért...de megint...bukta... de volt a csatának egy fénypontja, egy Izumo menekült előlem farka felvágva.... nem volt füst, csak puszta rohadj meg hangulat, na meg előttem mész a vízbe.... de ha az emberre három hajó lő ősztüzet, azt nem lehet kimanőverezni...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45141 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A legénység próbahajózása a Minotaur cirkálóval egész jóra sikeredett. Viszont, mindenből a drágább fogyóeszközt kell fel feltenni. Létkérdés :woohoo: az első csatában nem figyeltem erre, nem lőttek ki, de mit össze/vissza rohangáltam, hogy ne szedjenek ki. Amúgy az álca kurva jó, kombinálni kell ügyesen a füst használatot az álcával.
Nos, második csata.. nyílt óceán térképen. Azt hittem sokkot kapok... viszont az adrenalin löket nagyon jól jött, pár ezer hp-n menekültem, mikor egy full hp-s Edinburgh úgy döntött övé lesz a skalpom... :evil: csak az mentette meg, hogy buktuk a csatát pontokkal és vége lett.. egyszerűen olyan gyorsan lőttem, hogy semmire nem volt ideje, szétdaráltam. :whistle: :silly: :P






A második sorozatnál gonosz ikertestvéremmel harcoltam egyet, füst nélkül. Ő húzta a rövidebbet, közel azonos életerővel csaptunk össze, de sikerült jobban manővereznem. A Lexington fel akart tartoztatni a gépeivel :lol: a kis butus :P




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45161 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A Leanderrel szívok mostanában,a Fiji-t érdemes kihúzni belőle,Mik a tapasztalatok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.