Japán cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #28617 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
A Takao az lényegében egy ARP változatú Atago :cheer: Lesz az jobb is idővel:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28641 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

PzPuma írta: Mentem 2 kört az új szerzeménnyel :)
Elsőre gyengusz sebzéssel de a második már jobban sikerült(sajna vereség lett) :





Papíííííííír jaj de papír :cheer: :huh: vagy csak én mentem régen japán cirkálóval...
Lőtáv sem nagy (légv is gyenge) na de fordul ahogy kell s amit szeretek ennél az ágnál. ;)

Melyik 4 pontos kapitány skill jobb rá ? (gyújtás vagy a AFT ? )


Gyújtás, mert a kaliber miatt alapból HE-t érdemes lőni vele..Sztem..Féltávnál vagyok de a Hiei kapitány már alig várja h beleüljön :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28829 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Állandóan pironkodom, mert kurvára le vagyok maradva :lol: szóval nálam még itt is 8-as, azaz Mogami :cheer: piorítási listán a nyolcasok között a második. Mivel rankedben szinte csak Kutuzov-val játszottam, illetve most kilences tierben játszom, így néha kerül elő csak a Mogami. Ergo vissza kell szoknom hozzá. Azért nem volt rossz csata, pedig a franc se tudja mikor játszottam vele, menjünk egy kört... kör volt :woohoo:




Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28836 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
én nehezem barátkozom meg a Mogamival, bár a 155mm-es setupot hagytam rajta... lehet át kéne állni a gyújtogatásról a 203-okra... hozzászoktam a német cirkálók nagyobb lőtávjához, és ezeket a 15km-eket nagyon nehezen tudom megszokni, bár US cirkálóknál is ugyanez a helyzet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28854 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ibukit hogy lenne célszerű használni? Mert valahogy nem igazán adja, 30-60k sebzés, miközben próbálgatok nindzsa módszert használni, de így közép és alsó mezőnyben vagyok általában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28914 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Ibukit hogy lenne célszerű használni? Mert valahogy nem igazán adja, 30-60k sebzés, miközben próbálgatok nindzsa módszert használni, de így közép és alsó mezőnyben vagyok általában.


szerintem az Ibuki volt az elso kilences cirkálóm, el voltam szörnyulködve mennyire pontos az ágyúja. nála csak a Zao jobb. meg persze az Atago rankedban, ahol mindig top tier ugye :)

oszd el ügyesen a 18 skillpontot :) expert marksman is legyen, meg az ötös álca, én negyesnek hp-t vettem rá, Zaon is maradhat, légvédelem ugyis mindegy - eleve kevés a CV, nagyon támogatni nem tudsz vele, az a tobbiek dolga, a magad vedelmere meg eleg igy is, viszont a 10% + hp az szerintem nem rossz...

lőtávnövelő legyen rajt, kapsz egy hajot 10km spot távolsággal, 19km max lőtávval, aztán ha tudsz messzire lőni, akkor lehet nindzsázni, ha meg sebezni szeretnél, akkor vadásszál DD-ket, +11-12km-re ugrálhatsz nyugodtan az ellenfél csatahajója előtt, 8-10 találatok lesznek salvonként innen... csak várd meg mindig amig ellovi magat másra :)

Atago Yolo! :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.