Japán cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30102 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Boldogul tier10-ben is :)

:evil:







Manga Atagora nem tudom mi ajánlatos,se az,se sima sem van:)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja sgt_dog által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30119 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

reveszlaci írta: Tanács kéne,,,végre sikerült NC vel összehözni 50 gyözelem 4,5 nap alatt :unsure: megkaptam a jutalom 8-as cirkálót,,mit szereljek rá illetve ti miket raktatok rá? ne költsek feleslegesen kreditet,,köffi a válaszokat- tanácsokat elöre is :)


remek álca, nagyon pontos ágyúk, jó He, 13km körüli harctávolság...

a rövid lőtáv miatt mindenképpen fullos álca kell rá, mind felszerelésben mind kapitány skillben, ezzel megvan az ötös...

négyes skillben ugy voltam, CV kevés van, mondjuk 7-8 jobban van, feljebb ritka. a saját védelmére elegendo a Defensive Fire, ahhoz viszont gyenge hogy a csatahajók/mások védelmére tudjál koncentrálni.
+ nem a csatahajók mellett fogsz verekedni, mert ők sokkal messzebbre lőnek, neked meg el kell kanyarogni a lövések elől, ez nehez akkor ha 1-2km-ről kísérgeted a nagyokat.
ezen okból japán cirkálókra hp-t tettem légvédelem helyett négyesnek, 3200 hp elviekben nem sok 40000 mellé, gyakorlatban viszont majdnem 10%-l tobb hp...

mivel tudsz javítani, ezért a hármas superintendent, az elfér a Kongon is ha átteszed máshova :)
oldala papírból van, értelemszerűen másodiknak Incoming fire Alert...

felszerelések, folyton kanyarogni fogsz, és sokat mutatod a feneked a másik felé, Atagoval játszom csak, ezt kis se probaltam :) de a kormány nagyon soxor sérul... harmadik cuccnak a Steering Gears Modification-t javaslom.

második felszerelésnek, szórás 7%-l való csökkentése... az ágyúja kimondottan pontos. eleve nagyon kozelre fogsz lőni általában, kicsit ellentmondva az elején ragozott mine a légvédelem dolognak ide nekem AA +20% lőtáv kerult...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30412 Írta: Kamfor
Kamfor válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Persze érdekel minden. És köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30487 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ibukival nem egy nagyon nekem ez a nindzsa játékmód, valamikor beadja, valamikor nem.
Meg 90k sebzésre középmezöny?








Mindegy, legalább nyertünk. Átlagban középen szoktam végezni, vagy alul a kevés sebzés miatt (ha akarom tartani a 15.8km-es távolságot, ilt sziget mögött van az ellen, ilt nincs gyújtásom, akkor jó, ha a saját hp-mat összeszedem.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30519 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Miért 15.8 a lötávod az Ibukival?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30525 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nem annyi, csak ha lövök, akkor 15.8-on belül spotolnak. (19 vagy mennyi van most felszereléssel)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.