Japán cirkálók

Több
7 éve 1 hete #37901 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vonKurz írta:

Shogun írta:
Közelharcra nem kevés egy kicsit az a 1,5 km?


nem. ha félig feléd néz, és befordulsz elé, ha és amennyiben AP-val van betöltve, nem lesz időd kilőni a torpedókat.

rombolóval gyakran van ilyen, a kis tieres rombik 7 alatt mondjuk :) soknak pici a torpedo hatotav, ott lehet gyakorolni.
hátulrol nem fogsz eltalálni senki torpedoval, ha 1-1 be is csap, nem vagy vele előbbre.
nagy általánosságban nem cirkálót, kulonosen nem torpedos cirkalot rohan le az ember, ha igen, akkor dontetlen :)

szóval a célpont, csatahajó. mit kell tudni róluk, 50k feletti hp.
tier8-n már 70k. egy jó torpedo sebez akár 10k-t is, majdnem mint egy citadella.

ha könnyű hajó néhány kilométerre kerül egy nehezebbtől, valamelyik meghal. olyan nincs, hogy odamész, aztán elszaladsz. vagy te halsz meg, vagy ő.

1 torpedóval nem vagy előbbre, a 3-4 torpiból be kell találjon minimum 2, ideálisabb esetben 3-4.
ha bemegy mind a 4 torpid, de túléli, akkor már megérte meghalnod. najó, nem érte meg, de az már olyan sebzés, aminek van látszata.

az, hogy befordulsz, kilövöd a torpedókat, aztán átfordulsz és a másik oldalról is, az illúzió. egy esélyed van, azt kell kihasználni.

a másik oldalról a BB-nek szintén egy esélye van. hátulról ha bárki rájön kifordul, max 1-t bekap hátulról, aztán megöl. oldalról kétesélyes, alapvetően akkor működik, ha szembe mész vele, vagy áll, esetleg tolat, akkor meglepheted hátulról.
de ha BB megy 20-25 csomóval, szembe jön egy cirkáló 35-l, az a 10km spot távval nyílt vizen is nagyon rövid idő, még rövidebb, ha szigetek is vannak.

30 másodpercenként tud egyet lőni a BB, az nagyjából összesen egyet jelent. ha szerencséd van, akkor
eleve ellövi magát másra, aztán már közeledtek, miközben észrevesz, próbáll korrigálni. ha HE-t tölt, akkor megnyerted a meccset. ha AP-t, akkor próbáll kitérni, lehetőleg ugy kitérni, hogy ne tudjál nekimenni, de mégis minél több toronyból lőhessen. tipikusan befordul azért oldalra, rádcéloz az AP-val, aztán gondolkodik. 4-5 km-ről szemből egy cirkálót nagyon nagyon kellemetlen célpont. ha ellövi magát mielőtt befordul oldalra, az nem jó. tehát vár, de a cirkáló nem fordul be, csak közeledik k-va gyorsan.

2km-nél muszáj ellőni magát a BB-nek, mert ha nem, akkor a mellette 1-2km-re elhaladó cirkálóra nem fogja tudni utánafordítani az agyuit. egy Cleveland se egyszeru ilyen szempontbol :)

következtetés, japán cirkáló hátrafelé forduló torpedoival ha eljutottal 5km-re a másik hajotol, akkor vagy ott befordulsz, egybol agyonlonek, ha veletlenul van idod kiloni a torpedokat, akkor 1, max 2 esetleg nagy mákkal találhat. de ha tovabbmesz, elmesz a masik mellett, akkor sem fog tudni egynel tobbszor radloni a fo tuzerseggel, kicsit a masodlagosok megpakolnak, de abbol nagyobbreszt HE van mindenkin.
korai japanok azért toljak AP-val is :)

jó hosszure eresztettem, de a 1,5km az nem keves egyaltalan. az Atagonak/Hindenburgnak - egyéb németnek pont az az elonye, hogy nem kell elmenni a masik hajo oldala mellett, hanem elore is lohetsz.



Ezekre már rájöttem, ha más nem, keserű tapasztalat útján :silly:

Korábban féltem lerohanni BB-ket, de rájöttem arra is, hogy érdemes figyelni az ágyúikat, hogy merre néznek és nem csak betojni ha meglátok egyet. Ilyenformán az Aobával már neki merek menni pl egy New Mexiconak is, gyújtom hogy eloltsa, aztán mehetnek a torpedók meg az újabb gyújtás ha jó az időzítés.
Viszont tegnap meglett a tíz pontos El Capitanom, így bemerészkedtem az Atagoval is egy random csatára. A végén a térkép egyik oldalán egyedül maradtam egy Tirpitz-cel szemben, a többiek a túloldalt voltak. Nem tudtam stealth torpozni, mert nagyon ügyesen mozgott miközben jött felém, ezért döntöttem úgy, hogy lerohanom. Végig szemben maradtam, közben lőttem neki a repeszt, majd a a végén rányomtam a torpikat, nem is bírta ki, pedig lassított is, ami miatt majdnem elhibáztam. Kár, hogy a többi japó nem tud előrefelé is szivarozni.
Tényleg Hunter-Killer az Atago, bár nem kevés skill kell hozzá.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #37936 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Egyik ismerősöm megkért rá, hogy az accountjával napi 1 ládát szerezzek neki, mert kevés a zászlaja. Ma mentem az Aoba-jával, de lehet ilyen kört menni ezzel? :woohoo:









Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, James Onedin, vonKurz, Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38835 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Amikor hiába várod, hogy a csapattársaid az alapvető gondolkodást igénylő emberi reakciókon túl többet tegyenek.... de csak mert....

ui: bakka meg, ez az Ibuki penge kis cirkáló.... :lol: :evil: :love: ui2: pedig ez csak egy sima kis csata volt... ui3: szerintetek a Kurfürst játékosa mennyire szidott engem?? :evil: :evil: :love: :evil: :evil:



Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38988 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Egész jó a fury-taco. :P
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40534 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ez egy nagyon jó csata volt az utolsó percben háromszor fordult az eredmény az utolsó 3 másod percben nekünk fordult így össze jött a győzelem. De egy igazi adok - kapok volt végig kiegyenlített játék volt sajna ritkán él meg az ember ilyesmit.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40536 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Kzoli írta: Ez egy nagyon jó csata volt az utolsó percben háromszor fordult az eredmény az utolsó 3 másod percben nekünk fordult így össze jött a győzelem. De egy igazi adok - kapok volt végig kiegyenlített játék volt sajna ritkán él meg az ember ilyesmit.


Azért négyszázötvenötöt még igazán sebezhettél volna! :P ;) :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.