Japán cirkálók

Több
7 éve 3 hete #37379 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nálam az a gond, hogy elégé kapni szoktam a fókuszt valamiért, ilt szeretem az összes ágyúmat használni ha lehet :D (előre is csak 2 lő, ha egyenesen akarok lőni :/ )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37380 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

leopardusz írta: Ffélig ide talál a kérdésem :P , szerintetek az Ibuki a jobb 9es CA, vagy Roon? ;)
Melyik a jobb, élvezetesebb jáccani, hatékonyabb, melyiket lenne érdemesebb előbb megvenni, ha összegyűlne a pénz rá, ezért érdekelne :dry:


Csak Roon-om van, de valahogy régebben jobban muzsikált.
Az AP-nek az adatok szerint ultrabrutálnak kéne lennie, de sokszor a Donskoi is jobbat lő nála.
A spec hátsó 2 tornyos felépítése pedig eléggé meghatározza a harcmodort, amivel hatékony...
Azért szoktam vele menni, mert a Hindenburg kell :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37474 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

leopardusz írta: Ffélig ide talál a kérdésem :P , szerintetek az Ibuki a jobb 9es CA, vagy Roon? ;)
Melyik a jobb, élvezetesebb jáccani, hatékonyabb, melyiket lenne érdemesebb előbb megvenni, ha összegyűlne a pénz rá, ezért érdekelne :dry:


Mind két hajónak vannak erősségei és gyengéi. A Roon a menekülős taktikában van otthon, a torony elrendezés miatt. Az Ibuki meg a jó álca érték miatt. ergo.Az Ibuki egyaránt jó támadó és védekező szerepre. A Roon támadásban nem jeleskedik, sokat kell vele forogni a tornyok miatt. Viszont a Roon esetében nagyon gyors lövedékekről beszélhetünk, nem beszélve a tűzgyorsaságról. Picit ezért csalódás a Hindenburg, ott lassabbak a lövedékek, de a hajó azért ott van.

Szóval,szerintem Ibuki és utána Roon.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37489 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

GaiusHun írta:

leopardusz írta: Ffélig ide talál a kérdésem :P , szerintetek az Ibuki a jobb 9es CA, vagy Roon? ;)
Melyik a jobb, élvezetesebb jáccani, hatékonyabb, melyiket lenne érdemesebb előbb megvenni, ha összegyűlne a pénz rá, ezért érdekelne :dry:


Mind két hajónak vannak erősségei és gyengéi. A Roon a menekülős taktikában van otthon, a torony elrendezés miatt. Az Ibuki meg a jó álca érték miatt. ergo.Az Ibuki egyaránt jó támadó és védekező szerepre. A Roon támadásban nem jeleskedik, sokat kell vele forogni a tornyok miatt. Viszont a Roon esetében nagyon gyors lövedékekről beszélhetünk, nem beszélve a tűzgyorsaságról. Picit ezért csalódás a Hindenburg, ott lassabbak a lövedékek, de a hajó azért ott van.

Szóval,szerintem Ibuki és utána Roon.


ízlés dolga, nekem japán cirkáló volt először, meg amugy rápakolok minden álcát amit lehet, meg hiszek a rombolóvadászatban az elején, szal jellemzően bemegyek az elején a bázisig majdnem, aztán szétlőnek, és menekülök. no, nekem a Roon-l rengeteg kiváló meccsem volt :D az Ibukit is szerettem, de a Roon tűzereje nagyon meggyőző.

ezt a tűzgyorsaságot nem értem viszont, a Hindinek pont olyan gyors a lövedéke, pont ugyanúgy tölt, csak nem 3 torony van, hanem 4.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37499 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nos, köszönöm szépen az eddigi véleményeket, egy gondom van csak, h nem igazán egységesek... :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37509 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vonKurz írta:

GaiusHun írta:

leopardusz írta: Ffélig ide talál a kérdésem :P , szerintetek az Ibuki a jobb 9es CA, vagy Roon? ;)
Melyik a jobb, élvezetesebb jáccani, hatékonyabb, melyiket lenne érdemesebb előbb megvenni, ha összegyűlne a pénz rá, ezért érdekelne :dry:


Mind két hajónak vannak erősségei és gyengéi. A Roon a menekülős taktikában van otthon, a torony elrendezés miatt. Az Ibuki meg a jó álca érték miatt. ergo.Az Ibuki egyaránt jó támadó és védekező szerepre. A Roon támadásban nem jeleskedik, sokat kell vele forogni a tornyok miatt. Viszont a Roon esetében nagyon gyors lövedékekről beszélhetünk, nem beszélve a tűzgyorsaságról. Picit ezért csalódás a Hindenburg, ott lassabbak a lövedékek, de a hajó azért ott van.

Szóval,szerintem Ibuki és utána Roon.


ízlés dolga, nekem japán cirkáló volt először, meg amugy rápakolok minden álcát amit lehet, meg hiszek a rombolóvadászatban az elején, szal jellemzően bemegyek az elején a bázisig majdnem, aztán szétlőnek, és menekülök. no, nekem a Roon-l rengeteg kiváló meccsem volt :D az Ibukit is szerettem, de a Roon tűzereje nagyon meggyőző.

ezt a tűzgyorsaságot nem értem viszont, a Hindinek pont olyan gyors a lövedéke, pont ugyanúgy tölt, csak nem 3 torony van, hanem 4.


Banyek, akkor röppálya, szóval szerintem magasabb ívben megy, de biztos, hogy hosszabb a lövedék sebessége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.