Japán cirkálók

Több
7 éve 3 hete #37590 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Na jó, Ibuki lett, kérdésem most az lenne, h mit használtok rá felszerelésnek, a lőtáv növelőt vagy a töltésidő csökkentőt, melyiket tudja jobban kihasználni? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37597 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én a régi rendszerben lőtáv növelőt raktam fel, most is az van rajta. Nekem valahogy Mogami miatt nem akarok közelharcot folytatni ellennel, előre (nyíl egyenesen előre) ugye 2 ágyú tüzel a 3-ból némi döntéssel azért már 3, csak frontból is kapja ritka napján a citadellákat.

Mennyi az alap lőtávja?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37606 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Én a régi rendszerben lőtáv növelőt raktam fel, most is az van rajta. Nekem valahogy Mogami miatt nem akarok közelharcot folytatni ellennel, előre (nyíl egyenesen előre) ugye 2 ágyú tüzel a 3-ból némi döntéssel azért már 3, csak frontból is kapja ritka napján a citadellákat.

Mennyi az alap lőtávja?


16,5km. szerintem erre felesleges. én is használtam növelőt, de jobban jár ha tobbet lő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37798 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hm, érdemes lecserélni? Múlthéten kaptam egy töltésgyorsítót shinonome küldikből, igaz, nem gyakran megyek ibukival, valahogy a japán ca ágtól myoukou és mogami kicsit elvitte a kedvemet (meg BB párti vagyok :whistle: )

Mentem egy kört vele azért így, érdemes szonárt használni? AA boostom van, mert a cv-k elő szeretettel kapnak ki, ah rám szállnak, de pl msot jó lett volna a szonár a dd-k miatt








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37804 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Hm, érdemes lecserélni?


a képlet elég egyszerű számomra, de kellettek hozzá az amerikai cirkálók, hogy eljussak idáig agyban is :)

ha 16,5km-től 19,1km között használlod az Ibukit, akkor csinálsz valamennyi kárt. néha gyujtasz stb.
ha 12-13km-ről, akkor sokkal sérülékenyebb vagy, rövidebb ideig fogsz tudni lőni, mert lecsapnak. de abból a távolságból a sebzésed minimum a duplája/salvo.

ha közel mész, foghatsz rombolót, ha 18km-ről kerülgeted őket, akkor a csatahajókat nem védi semmi a rombiktól.

azt kell átgondolni, hogy akarsz-e egy 10km alatti spot távolságu hajoval 16,5-19,1km között lövöldözni azért cserébe, hogy nem kevés, több mint 10% töltésidőt buksz az ennél jóval közelebbi távokon is.
és teszed mindezt olyan hajóval, aminek egyébként is nagyon kevés a DPM-je...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37810 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Akkor majd délután lecserélem.

Ccsak megszoktam már aoba-tól kezdve, hogy ha oldalba kapnak, akkor 90%-os eséllyel süllyedés (túlzás), de szeretem minden ágyúval tüzelni, egyszerre :D (torpedókat meg nagyon ritkán használok, most is, akatsukit torpedóztam ki :whistle: valahogy ezzel jobban ment, mint yuugumoval.... )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.